Трактори модел 952 имат ли климатици?

• 4
    тези трактори от модела 952 имат ли климатици. който има такъв нека сподели
  • K
    Недейте се занимавайте с глупости,тез трактори и климатроници да имат пак са печки вътре,то тука не е сибир,лятото да става 10гр.,3000 б0на струва това удоволствие да ти духа студено,на който му се дават да ги дава,после и за подръжка ще даде бая,тез трактори много добра работа вържат ама да не ги караш ти.
  • N
    Всяка една машина произведена за пазар различен от българският е със всички екстри. Виж едно мтз сега внесено от Гърция или Германия клима със каква навесна с-ма е виж преден мост интеркулер марка гуми и т.н и т.н.
  • A
    Xa ... Мойто 952 на 8500 моточаса ваче и да ти кажа доволен съм какво му е на 1025 според мен страхотна машина е нямат комфорта на john deera но пък и не държат неговата цена
  • E
    първо попитай колко време ще работи
  • A
    Има такива със има и такива без колега зависи какъв искаш ти,но защо 952 защо не 1025 по добра кутия и мощността се усеща доста повече ...
  • E
    по добре джон диир втора ръка
  • C
    ne nqmat no ako iskah ti slagat 2000 hiladi struva klimatika

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

38 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

101 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

284 0