Програмата Млад фермер актуална ли е тази година и какви са изискванията?

• T
    Искам да попитам дали тази програма (млад фермер) е актуална за тази година и какви са изискванията ? на 19 години съм почти не съм запознат с тази програма четох и разпитах но така и никой не можа конкретно да ми отговори с колко декара се почва,дали трябва да се увеличават декарите всяка година,и с колко точно декара се започва защото парцела който е собственост на дядо ми е от 10 декара rnrnИ да добавя става дума за орехи или пауловния за дървесина.rnrnБлагодаря предварително
  • T
    добре мерси много
  • J
    здравеи намери каде е съвети във земеделието в областият ви град там ще ти обяснят какво как всичко което те интересува но побарзаи защото няма много време до отварянето на прозореца тои е един месец мисля само
  • T
    не не става дума само за пари че парите ще ги взема ще ги взема ама кой не би искал да има 1 хубава градина мисля даже ако е позволено да сложа някаква кабинка да направя нещо хубаво с тези пари който ще получа.Да можеш да идеш да си отдъгнеш на 1 спокойно и красиво място...по грешно ме разбирате,но както и да е някой ще ми отговори ли на въпросите ?
  • T
    feikott Евала
  • F
    И викаш дай да взема едни 25 000 лв. пък квото стане на татък.Не става така бе деца... Мислете с тия глави,мислете как да направите нещо заради самото нещо,а не заради парите,които ще ви дадат,защото заради такива като вас,страдаме ние.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта