Как се лекува кашлица на кон?

• S
    iskam da popitam nqkoi znae li na4in za lekuvane na ka6lica na kon po ne medicinski na4in za6toto doktora ve4e se otkaza
  • Д
    Моя кон... Не кашля.. Но като пие вода.. Излиза от носа му.. Тънка струя вода? Откакво може да е?
  • S
    konqt ve4e ve6e vednu6 obezparazitqvan tazi godina no bez efekt a do tova 4e pi6a s angliiski bukvi tova izob6to ne e tvoi problem _|_
  • S
    И понеже забравих-всеки уважаващ себе си човек пише на кирилица.Не знам какво правят модераторите и толерират простотията!!!
  • S
    Приятелю,защо не си премериш теглото на коня и да го обезпаразитиш,ами се занимаваш с глупости?Има стадии на развитие на паразити ,които преминават през белия дроб и предизвикват кашлица.5 лв. не вярвам да те сбъркат.Не живеем в каменната ера!!!
  • V
    пробвай с татул 5 - 6 зърна в залък хляб 1- път дневно (!!!!! ЗА ОКОЛО 500 - 550кг ЖИВО ТЕГЛО ПРИ ПО МАЛКО КИЛОГРАМИ НАМАЛЯВАШ ЗЪРНАТА !!!!!!!!) НЕ ПОВЕЧЕ И ОСОБЕНО ВНИМАВАЙ С ЗЪРНАТА ЩОТО ТАТУЛА Е СИЛЕН И ПРИ ПРЕДОЗИРАНЕ И ОПАСЕН!!!!!!!!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

176 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1294 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1445 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7113 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1663 0