Площи в добро земеделско състояние

• J
    Колеги в системата за индивидуална справка в саита на ДФЗ в графата \"Площи в добро земеделско състояние\" имам недопустими площи в размер на 1.49ха .Какви са възможните причини тази площ да бъде определена като недопустима,как мога да разбера за кой парцел точно става въпрос.Също така имам намаления в размер 1600лв възможно ли е причините да бъдат точно тези 1.49ха недопустими.
  • K
    Колега трябва да провериш и ако е заради недопустимия слой, а реално обработваш земята тряба да пуснеш жалба. След разглеждането и ти идват на проверка да видят, че наистина обработваш земята и оправят слоя, за да нямаш проблеми за в бъдеще.
  • I
    Имал си площи които са попаднали в недопустимия слои.Не е минала проверка на терен и директно са те одрязали и наказали в троен размер предполагам.Требвало да се обжалва от 14-01 до 14-02 и ако проверката доказва че няма проблем тия дни превеждат парите.За повече информация трябва да званиш в София

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

178 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

307 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

335 1
А

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

420 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

319 0