Проблем с трактор New Holland TM 165

• F
    Здравейте колеги имам следния проблем:\r\nТракторът върви напред само на 7 скорост ,а назад само на първа-на компютъра не ми показва никаква грешка?\r\nИмал ли е някой подобен проблем?На какво може да се дължи?\r\n\r\nБлагодаря ви предварително
  • R
    Добър вечер! Колега, провери си буксите, който се намират под кабината от дянста страна, там където са хидравличните филтри на скоростната кутия. Като погледнеш трактора отпред, от лявата страна, зад гумата. Погледни нагоре, над филтрите, там се намирата въпросните букси - разкачи ги и почисти добре, напръскай с контактен спрей. Аз имах подобрен проблем на М160, след цялостно почистване и профилактира, проблема изчезна. Поздрави
  • N
    Виж кой дилър/сервиз/ на Ванто трейд ти е най близо и се обърни към него. Казват че и Анимекс имат сервиз но на какво ниво им е сервиза не знам. Успех.
  • F
    Колеги ,бихте ли ми препоръчали сериз,или сервизен техник към който да се обърна?
  • F
    сервизните техници взимат 50 лева на час отделно се плащат и Пътните до мястото затуи че ще ти излезе солено при тях! казвам го от опит
  • M
    Извикай някой от сервизните техници за да не ти излезне по-скъпо !!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта