Как да си направя притъпкващ валяк за култиватор(слята повърхност)

• A
    Колега имам много добър култиватор и не ми се продава за да купувам друг с валяк. Приемам идей дали да си направя валяк или да си карам така със зъбните брани като имам след тях и греда.rn И как да си го изработя по лесно. rnБлагодаря на всички отзовали се.
  • F
    Ето откъде можеш да вземеш доста идеи http://fermer.ru/forum/samodelnaya-selskokhozyaistvennaya-tekhnika/66595?page=2#comment-197671
  • N
    Ето ти модел на валяк
  • A
    Колега нямам снимка, но за пригаждането не е проблем по скоро как да си направя самия валяк.
  • J
    нашият беше с валяци и ги махнах за зъбни брани неможахме да го измислим да е и с двете зъбните брани са подобре според мен
  • N
    Дай снимка на култиватора ти да видим какъв е и после да коментираме как можеш да го пригодиш.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

84 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

225 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

250 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

263 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2147 1