Къде да намеря кокошки Носачки и как вървят цените?

• I
    Здравейте и аз търся кокошки носачки от софия съм ако може някои да ме опъти благодаря предварително.. И какви са им цените горе доло....
  • Д
    Здравейте ! Предложетеми от къде да си закупя 40 бр носачки . За София Благодаря ви предварително
  • H
    Селото ми е близо до Драгоман. Каква порода е подходяща за по-хладен климат, за подово отглеждане. Търся да закупя 100кокошки. В института Костинброд ми казаха 10лв за ярка. Толкова ли вървят цените?
  • D
    kolko kokoshki si vzel 20
  • I
    колко пари да си приготвия за подуенския на 1 броика горе доло ? благодаря ти за инфото.. бадете живи и здрави... че ми помагате
  • V
    Ако искаш яйца - вземи си ярки. Или пилета. Сам виждаш какво става с износени ефтини кокошки. Събота - Подуене пазар, Костинброд. Неделя - Долни Богров, Сливница. И както са ти писали по-горе - бившия Институт по птиците. Животни се купуват есен, когато са ефтини. Аз взех пилета есента и сега са пред пронасяне. Но си правя инкубатор и ще започвам да издирвам старите селски породи. Те са пригодени за проста храна и паша. Новите породи искат яко ядене - смески, за да носят много.
  • I
    kolko kokoshki si vzel
  • D
    аз взех ярки от бившият институт след Костинброд посока Драговищица /на високото/ по 9лв бройката и съм много доволен. Пронесоха след около месец по 18-20 яйца на ден и ги храня само със жито и царевица без смески със ГМО
  • I
    Ot tam vzeh minalata ama mnogo iznoseni daje imam 3 ot tqh ot 60 broq nqkoi omrqha drugi gi zaklah.........ne mi se davat pari na vqtara a da ne moga 2 qica na krus da si opurja
  • D
    Виж при "Джиев" в Костинброд , мисля,че всеки четвъртък изкарват носачки за продан
  • T
  • I
    Pone az ne znam da ima za tova se dopitvam do vas
  • T
    В София няма ли ферми за носачки
  • I
    Shte moje li da mi dadesh nqkakvo telefonche neshto blagodarq
  • T
    predi dve sedmici vzeh ot don4evo na cena 2.50 lv broikata sas smeska seki den nesat ne propuskat

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изисквания за отваряне на ферма за Пъдпъдъчи яйца

Здравейте,разполагам с една сграда която мога да стегна и да превърна в ферма за пъдпъдъци...

83 0

Помощ за болен пъдпъдък

Здравейте! Моля, ако някой разбира от лечение на болни пъдпъдъци да ми пише. Имаме един б...

52 0

Инвестиция в птицеферма

Екатерина: Не е от най-добрите инвестиции;)

235 1

Болна кокошка

Здравейте! Имам следният проблем - отглеждам 4 кокошки, колкото за домашна консумация, хра...

340 0

В Ферма за гъски 500кв.м-колко птици мога да се гледат?

вячеслав: 1м2 на една гъска от 4 месяца за родителите . а за малките . до 4 месяца може 0...

385 2