ЦЕНА НА АГНЕТА ПО РЕГИОНИ 2013

• B
    КОЛЕГИ, НЕКА СПОДЕЛИМ КАК СЕ ДВИЖИ ЦЕНАТА НА АГНЕТАТА ПО РЕГИОНИ И ДА СИ БЪДЕМ ПОЛЕЗНИ ЕДИН НА ДРУГ\r\nЗАПОЧВАМ СЪС СЛИВЕН 4.8ЛЕВА ЖИВО ТЕГЛО
  • B
    майтапчия
  • B
    za 5lv Nqma da dam da gi pogledne PO dolu ot 6lv ne davam Agne Sliven
  • N
    za 5lv Nqma da dam da gi pogledne PO dolu ot 6lv ne davam Agne Sliven
  • B
    ТЪПИ ЛИ СМЕ ПРОСТИ ЛИ СМЕ ЧЕ ГЛЕДАМЕ ЖИВОТНИ?
  • B
    АМИ СЕГА
  • B
    Борисов: Колкото агнета и овце произведем, незабавно ще бъдат изнесени Премиерът и земеделският министър откриха нов свинекомплекс и ново фуражно стопанство в Ямбол от iNews.bg | 28.05.2012 | 14:30 13 4 Виж всички снимки Борисов: Колкото агнета и овце произведем, незабавно ще бъдат изнесени БТА Още по темата Борисов и Найденов откриват фуражно стопанство край Ямбол След срещите и договорките с министър-председателите на Катар и на Турция, колкото агнета и овце произведем, незабавно ще бъдат изнесени за тези и за други страни, заяви министър-председателят Бойко Борисов в Ямбол.
  • M
    ако може някои да даде тел. за контакти на хора които купуват на 5.50-6лв. живо тегло
  • B
    И АЗ ИСКАМ КОНТАКТ ЗА ТЕЛЕФОН НА ЦЕНА 6 ЛЕВА ЖИВО ТЕГЛО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА
  • N
    дайте някакви телефони за тази цена 6лв
  • D
    kolega 6 lv na klanica ili na 4asno
  • N
    прати ми ги с удоволствие ще им ги дам
  • V
    ПЛЕВЕНСКО 6 ЛВ
  • S
    аз ДА !!! нямам избор много са пак и трябва да доим няма как
  • H
    prodava te li na takiva seni kolegi
  • B
    благодаря за отзивчивостта

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

178 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1177 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14