проблем с маслената помпа на трактор zetor 12011

• R
    зашто след 20 минути работа спира да вдига навесната система някои имал ли е подобен проблем
  • A
    Kolega skapala se e pompata. Ima q v Dobri4 pri Stoi4evi, ili v agromall.bg. Smenq6 I deistva6.
  • P
    Виж, виж , това което ти е пратил vylcho , много почерпки е искарал с тая снимка , друг е въпроса колко е получил
  • V
    Трябва да има тапа поне. Огледай хубаво. Често правят тоя проблем, не бързай с помпата че си е цифра.
  • R
    Много благодаря но моя няма такова нешто тека го купих но тогава нямаше такъв проблем и немога да разбера от какво се получава?
  • V
    Ограденото го отвиваш и натискаш през отвора с дълга отвертка. Това като ти засече навеса, и е хубаво вътре втори човек да мести лостчето нагоре надолу.
  • R
    филтрите са сменени и измиен но докато е студен вдига като загрее спира нито вдига нито сваля пада долу и краи
  • V
    Филтрите? Един сменяем и един който се мие с нафта? И кажи дали пуска навеса или засича и нито вдига нито пуска?
  • R
    Иска нова помпа.Изведнъж се скапват.Около250 лева.
    • N
      вътре в хидравличната помпа има 3 опръстено един голям и два молки големия е 0.60 ст а малките по0.30ст сменявай и си готов гледаи да са масоустойчиви

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

33 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

208 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

99 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0