Каква програма мога да използвам за моята ферма

• I
    Може ли някой да ми каже имам нужда от програма за моята счетоводителка от скоро реших да стана арендатор и имам 5000 дка земя
  • T
    Колеги тук ми намирисва на измама. Той май иска да направи счетоводителката по програма с негови земи и да се облагодетелства. От такива фермери ми дойде до гуша. Кви са тия програми които иска един фермер с 5000 декара. Работи си земята получавай си субсидиите и работи а не мисли за лесни пари. Поздрави на вси4ки истински фермери
  • S
    счетоводителката ли ви кара да купувате програма?
  • V
    Може пък колегата на всеки десет декара да има различна култура. Това са си доста позиции в счетоводството.
  • V
    ако счетоводителката ти е кадърна, може и без програма да те води - като нямаше компютри как са водили счетоводството на ТКЗС-тата ? Как ли пък не бях натоварила моите фермери да ми търсят програма - малко им са техните дертища...
  • M
    Явно животновъдите сме си сбъркали попрището, от скоро и хоп 5000 декара. Браво колега
  • S
    Ти уби вожда с лопатата бе човек. Как така от скоро реши и набра 5 000 декара, изненадите тука край нямат. Направо кеф.
  • F
    Забрави за програмата колега, НАМЕРИ СИ НОВА СЧЕТОВОДИТЕЛКА !!!!!
  • N
    който търси намира УСПЕХ В ТЪРСЕНЕТО само напред горе главата
  • S
    Не съм видяла досега в дългогодишната си практика,арендатор на 5000 декара да търси програма за счетоводителката си! За да му води счетоводство! Мислех си ,че вече нищо не може да ме учуди в този форум! Но съм сгрешила явно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

189 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

138 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

29 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1