Трактор KUBOTA ZL1-24 - Загуба на хидравлично масло

• V
    Здравейте колеги от 6 месеца съм собственик на KUBOTA ZL1-24 к.с. \r\nЗа трактора мога да кажа само хубави неща, досега го ползвах само да дърпа ремарке из овощната градина по време на засаждането и се справи много добре в калта. Тези дни го пробвах и да оре със турски плут 3 х 35 и също много добре се справи на дълбочина 15-20см. \r\nСъс сигурност можеше и още по-дълбоко да оре но няма смисъл защото тази година мястото ще е угар.\r\nТа след 6 месеца дойде и първия проблем - трактора има загуба на хидравлично масло.\r\nОт зад на навесната система няма видими течове, но за сметка на това долната част на скоростната кутия - картера и целия в масло.\r\nКаква може да е причината за загубата на масло и от къде да започна да я търся ??\r\n\r\nВладо
  • M
    Кое му е страшното на семеринга,понеже на мен ми сълзи на полувала и ще трябва да го сменям.Ако знае някой как става нека каже.
  • M
    Колега отдолу има гумени съединения, които вземат масло от скорусната кутия. Провери и тях да не са разхлабени скобите, да но да е от там. Че за семерйнги става страшно, като откриеш нещо пиши.
  • V
    виж дали нама скъсана гарнитура или семеринг коя гарнитура или семеринг ?
  • M
    виж дали нама скъсана гарнитура или семеринг

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта