Очертаване на ливади по сепп

• C
    здравейте искам да о4ертая по сепп едни ливади за първа година може ли да ги запалия 4е не са 4истени няколко години или не е позволено.
  • M
    Колега, ако ги запалиш ще "изгориш" и ти. Тази година имах следния проблем, вписах имот който не е ползван до сега и беше занемарен до неознаваемост, като пасище и ливади, но не се допусна до субсидиране. Пуснах жалба и чакам резултат. Въз основа на него ми е орязана цялата субсидия, защото имало "високи треви" на имота. Парадокса е че снимките са правени юни месец/разгара на пасишния сезон/, а и така наречените "високи треви" на са плътно по целия имот а само на места и то по няколко стръка поотделно. Да ви отбележа само, че на прословутия имот са изчистени всички храсти.
  • P
    Голяма грешка,ако ги запалиш!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

42 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

163 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

109 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

188 1