Мнение за Корейски гуми 15,5-38 !!!!!!!

• _
    Колеги,някой използвал ли е или ползва ли гуми Корейски 15,5-38 . Днес ми дадоха цена 400лв/бр. Дайте някакво мнение
  • V
    Постоянно увеличаваме количествата внос на Torque, клиентите са доволни и се търсят . Разбира се има и скептично настроени като чуят made in china, но аз лично не съм чувал оплаквания от тях, продаваме ги от няколко години. Оптимален вариант цена-качество предлагаме гуми на израелската фирма Alliance. 60 години опит в производството и присъствие в над 120 страни е красноречиво.
  • _
    VANINA-EXPORT казва,че китайските са добри,а те са голяма фирма.
  • L
    не знам за корейските, ама от китайските са недоволни много яко
  • _
    За Българските гуми и аз знам от личен опит ,че са боклуци.(не искам да засегна някой)
  • G
    само не копувай български,голям боклук са,аз си купих през 2008г. през есента и през лятото на 2009г. вече се бяха нацепили.спомням си че също бяха по 400лв. бройката,но ако искаш съвет от мен само български да не си копуваш.
  • V
    За корейски не съм чувал, нашата фирма предлага китайски TORQUE, които засега се представят отлично .
  • _
    Да Made in Korea са. 400лв е крайна цена.
  • A
    ако наистина са корейски взимай
  • L
    КОРЕЙСКИТЕ СА БЕЗ ДДС, И БЕЗ ГАРАНЦИЯ БЪЛГАРСКИ - Селскостопански Гуми ЕООД --ГУМИ С ЦЕНА ПОД ЗАВОДСКАТА ЦЕНА, -- БЕЗПЛАТЕН ДЕМОНТАЖ И МОНТАЖ, -- КОМПЕТЕНТЕН СЪВЕТ, -- ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ЗАМЕСТВАНЕ НА ПО - СКЪПИ С ПО - ЕВТИНИ РАЗМЕРИ -- БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ЦЯЛАТА СТРАНА -- ПЕРСОНАЛНИ ОТСТЪПКИ -- 12 МЕСЕЦА - ГАРАНЦИОННА КАРТА. . . . . . . . . ГУМИ ТРАКТОР ГУМИ ТРАКТОРИ 15,5–38 цена 525 лв. с ДДС Ново производство на Видахим -Усилени, С по-висок грайфер , Висок о качество, Гаранция. ГУМИ по Френски Лиценз. ГУМИ за Трактор - ГУМИ за Багер 0888213650 , 042 601085 , 042 606485 [email protected] , [email protected] -.--.. http://agrotires.com/..--..--http://www.selskostopanskigumi.com/ -.-. , Магазин - Стара Загора кв. Кольо Ганчев, ул Патриарх Евтимий 26 /На главния път за Димитровград, близо до разклона от магистрала тракия /
  • _
    Да разбирам от това щом никой не е отговорил значи никой не е запознат с тези гуми.
  • _
    Утре ще мога да дам номер на човека който ги продава.Днес ме свърза приятел само знам,че е от Сливен и че има няколко бройки и се чудя дали да ги взема.
  • A
    аз сам карал български и руски но за кореиски не сам и чувал , даи тел . да ги чуем
  • _
    Хайде колеги никой ли не е попадал или работил с тези гуми.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

32 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

172 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1