Искам да си купя комбайн клас мега 350,мнения за него

• J
    някой има ли наблюдения над тъкъв комбайн може ли да ми кажете нещо
  • R
    Мега 360 е хубав комбайн, сравнително ново производство и опростен подобно на старите Меги 208/218. www.kombaini.com
  • J
    имате хубави машини но нищо не ми допадна но благодаря,по нататък ще изберем някой трактор
  • N
    Здравейте,моля разгледайте нашият сайт специално що се отнасая за мега комбайн! www.nikeatractors.com Поздрави! Дюлгеров
  • J
    мисля че имаш предвид 204 нали . Аз си мисля че са подобни машини и че 350 е малко по нов и ще бъде по запазен според мен та затова съм се спрял на този модел.
  • M
    Ха ха ако намериш Мега 240 да ми поръчаш и на мен да ми докарат !!!
  • D
    Защо точно МЕГА 350, не може ли примерно МЕГА 240 ?! На колко моточаса я търсиш ? Обади се за подробности какви са ти изискванията, мога да те свържа с хора от Австрия.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

5 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

166 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

850 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1