Може ли някои да ми каже дали е възможно да кандидатствам по няокя програма

• C
    Здравйте колеги Може ли някои да ми каже дали е възможно да кандидатствам по няокя програма..студент съм и скоро взех оранжерия, ще съм благодарен ако някои може да ми даде някаква информация ..благодаря предварително..
  • T
    Да, имате възможност да кандидатствате по няколко мерки от Програмата за развитие на селските райони. Но всичко зависи от статуса Ви, от това дали сте регистриран земеделски производител и ако сте, от кога, както и от няколко други фактора. Може би е най-подходящата мярка за Вас е 112 "Създаване стопанства на млади фермери". В зависимост от по-нататъчната Ви дейност бихте могли да подадете заявление за подпомагане или по 121 "Модернезиране на земеделските стопанства" или по 123 " Добавяне на стойност към земеделски и горски продукти".
  • V
    Можеш да кандидатсваш по мярка 112- "създаване на стопанства на млади фермери". Ако имаш интерес пиши на v1dimitrov@abv.bg
  • B
    Да можете, ако искате повече подробности ми пишете bgbio.org@abv.bg

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта