Какво е налягането в разширителен съд на пръскачка?

• M
    Колеги на помпата на пръскачката има разширителна сфера с винтил за помпене на въздух. Указано е че се помпи но на какви атмосфери не е ясно. Един казва на 1.5атм. друг на 4-5 ? Моля помогнете!
  • F
    Това не е разширителен съд, а изравнител на налягане (поддържа постоянна струята и премахва пулсациите) според това на какво налягане работят дюзите, налягането на изравнителя е различно. В общия случай в диапазона от 1 - 4 bar налягането трябва да бъде от 1,0 до 2,3 bar в изравнителя.
  • I
    моета е турска тарал подобна на твоета казахами от производител че трябва дае между 30-35 psi виж манометара
  • L
    До вентила не пише ли? Мисля че е 0,5 бара (половин атмосвера).
  • M
    полска 120л.м.
  • I
    каква тие помпата

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

144 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

529 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

630 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

426 1