Цени на млякото по региони

• P
    Моля, колеги да напишете изкупните цени на мандрите и ако не е тайна да напишете и имената на фирмите или търговските марки, които произвеждат...
  • N
    Защото цената на млякото я определя мандрата и по-точно мандата в твоя район.Що се отнася до темата за телета там нещата седят по друг начин,защото се коментират цени давани от прекупвачи а не от кланници. Както и да е,няма да споря с човек разсъждаваш детински, за да не каже пак че му отговарям за рейтинг.Ако имаш да ми кажеш нещо за Тъпите ми разсъждения може да ми пишеш на лична а не тук ЗА РЕЙТИНГ
  • T
    проблема е във тъпите ти мнения /питаи мандрата / а ти защо не пита кланицата за цени на телета и прасета ами пусна две теми
  • N
    Не аз гоня рейтинг, а други хора правят това като пишат едно мнение на 3-4 пъти.Аз нямам претенции да имам рейтинг и не му обръщам внимание(за разлика от теб)Също така съм за премахването на рейтинга за да спрът тези глупави коментари "пишеш за рейтинг" Не мога да разбера защо някой хора ги дразни това че имам рейтинг.Да не би той да ме прави по-добра,по-богата или по-добър фермер? Извинявам се за отклонението от темата,но се подразних от този дечко който обръща внимание на такива маловажни неща.
  • T
    мандрата на кондов 1,1 1,2лв това е за плевенски регион овче мляко от 1.3.2012 НИКОЛ ПРЕСТАНИ ДА ГОНИШ РЕИТИНГ ВЪВ ВСИЧКИ ТЕМИ СЪС ТЪПИ МНЕНИЯ
  • N
    Питай в мандрата там ще ти дадът най-точна информация,защото в крайна сметка тя ще ти изкупува млякото. На всякъде цената е различна и едва ли ще ти е в полза ако някой от другия край на България ти каже цената там.
  • N
    тази година как ще се изкупува овчето мляко някои имали някаква информация
  • C
    Регион Враца 0.65ст 3-та категория
  • C
    Регион Враца 0.65ст 3-та категория
  • D
    0,55ст. за литър краве мляко от ферма 2 категория в Велико Търновско
  • S
    0.72st. koze mlqko region plovdiv
  • S
    Цената на млякото за предния месец беше 0.60€ за 1 качество, за какви 0.15€-0.20€ говори анонимен Иванов мандраджията.Испания регион Алмерия .
  • M
    0,66 ст загора.не се чува за покачване
  • pazi boje !
  • какво искат от бедния народ всички млекопроизводители ги гонят от пазара в свищов мандра нямаме и какво да си правимлякото що за държава сме по ли е хубаво да ровим в контеинерите това харесва ли ви
  • какво искат от бедния народ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта