Овесено-грахова смеска

• M
    Колеги решил съм да сея овесено-грахова смеска в Самоковски район, моля да ми дадете инфо, от къде да купя семена, кога да засея и в какво съотношение да бъдат.Всъшност ако мислите че ще е по-добре овесено фиева смеска приемам и съвети и за нея.Трябва ми за сено не за силаж.Благодаря Ви предварително.
  • D
    МИМОО
  • M
    priqtel protiv Piqvicata slaga6 po 3-4kg.e4emik na dekar v samata smeska i si re6ava6 problema--az taka pravq
  • I
  • M
    Мерси Иване, баща ми е купил вече някакви семена, ще ви пиша как върви развитието.
  • I
    kolega na agrata v plovdiv namerih vizitkata na instityt po forajnite koltyri pleven. davam ti kordinati yl.gen.vladimir vazov-89 tel.064-805882.e-mail;[email protected]
  • A
    ще си имш проблем с мишките ще ти растурят балите
  • V
    от грах и овес по хубаво эа овце няма светльо
  • M
    Ок, дано да попадна на качествени семена.
  • N
    Светльо,потърси магазин на сортови семена.
  • M
    Благодаря, а да ме насочите към подходящо фирма за семена?
  • I
  • N
    4-5тона на дка оборска угнила тор ще е добре и то разпръсната още на есен преди дълбоката оран.Ако не е хвърлена на есен преди дълбоката оран мисля че най добре сега преди сеитбата да подхраниш със амониева селитра а естествената тор разпръсни на някой друг масив но пак преди оран.
  • M
    А горе долу колко оборска тор на декар да хвърля Ники?
  • N
    пръска се ако се появят вредители, а оборската тор е добър вариант зависи все пак какво количество е хвърлено като кг. на дка.
  • M
    Трябва ли да се пръска с нещо и как ще му повлиае оборска тор сложена преди сеитбата?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Индустриален коноп/събиране на реколта

Здравейте , дали някой може да помогне с контакт на човек или фирма в София или покрайнини...

75 0

Пръскане на кориандър

delibaltov: Праксим 200-250 мл.-дка

245 1

Помощ и съвет !

Здравейте ! Разполагам с 100 декара земя в така известната на всички добруджа. Нямам никак...

170 0

Пазар на лимец

Някой знае ли фирми изкупуващи лимец и някакви актуални цени ?

243 0

Жътва на люцерна с claas dominator

Колеги какви сита ще ни трябват и какви са настройките за люцерната, че ще ни е за 1 път :...

211 0