Регулиране ВОМ на трактор МТЗ 952

• I
    Колеги помагаите силотводния вал се включва сам по време на движение.Благодаря ви предварително!
  • I
    ivko_67 ivko_67 на капачето под цилиндъра има ламарика която застопорява винтовете зарегулиране на спирачните ленти в моя случаи тя беше изкривена и няма как да ги фиксира и те си правят свободни съчетания регулирах всичко ок.
  • D
    И какъв беше?
  • I
    Колеги реших проблема оказа се съвсем елементарен
  • I
    Точно този опит се опитвам да придобия.Пачо благодаря и аз ги намерих тези саитове ама тех.рус.?
  • L
    На 1025 под седалката има лостче което определя как да работи ВОМа, В едното положение работи и на място, а в другото положение само когато трактора се движи, но и в двата случая трябва да ти е включен лоста за ВОМа. При мен лоста за ВОМа е едно лостче което отваря някакъв маслен клапан и маслото задейства ВОМа. Ако и при теб е така може този клапан да не затваря маслото, ако ли не при старите ТК 80 се регулират феродовите дискове на касетата на ВОМа от капаче между двата резервоара, но трябва да го направи човек с опит!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

77 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

141 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

88 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

160 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

166 1