Разлика при очертаването на пасища и ливади

• N
    здравейте,колегиrnби ли пояснил някой каква е разликата между пасище и ливада при очертаването имrnи плащането им по СЕПП.Благодаря.
  • I
    Има вариант за поемане на агроекологичния ангажимент от трето лице всичко това се прави в интерес на земята само нас хората ни интересуват субсидиите повечето чертаят точно заради тях...
  • N
    на едно и също име
  • K
    Трябва да се чертаят 5 години на едно и също име или може на друго име същите скици ?
  • P
    Ако си получил плащания по НР2 или Агроекология - Да, трябва да ги чертаеш 5години.
  • K
    Здравейте колеги Имам един въпрос относно очертанията за Единица Площ. Искам да попитам примерно минала година съм чертал няколко скици на едно име, но тази година ги чертая същите на друго име ще имали някакви санкции? Защото чух че трябва да се чертаят след първата година на едно и също име в продължение на 5 години. Има ли нещо такова ? Мерси предварително
  • C
    zdraveite v ob6tinskite slujbi li se podavat zaiavleniata za o4ertavane po sepp.
  • P
    Задай точен въпрос.За всичко по темата пиши на [email protected]
  • P
    Здравейте има ли яснота какво ще е доплащането за пасища и ливади за тази година и има ли разлика ако е в планински район? Да! Питай за всичко,което те интересува на [email protected]
  • T
    Здравейте има ли яснота какво ще е доплащането за пасища и ливади за тази година и има ли разлика ако е в планински район?
  • M
    Да, аз имам точно такъв проблем, благодарение на който субсидията е орязана цялата. При направена проверка, е установено /юни месец/, че имало високи треви. Истината е, че имота не е бил деклариран и описван до момента, и въпреки че на него няма нито един храст, не е допуснат за субсидиране. "Високите треви"са само на отделни местенца, тъй като се ползва за пасище от тази година, но това не интересувало "компетентните органи", почнах разправии, но до момента нищо.........
  • K
    Очертавай всичко като ливади за косене и паша на животните.И гледай да ги окосиш,щото тия експерти дето проверяват са идиоти,дойдат и за пасищата казват не са испасени дастатъчно ниско.При това идват август,септември. А да ми кажат ако ги опасем до август,после кво ще правим?????????
  • A
    правилно казано колега
  • B
    Все пак да ти кажа: очертаването е по един и същи начин. Потдържането : Пасището = паша или костба Ливада = задължителна коситба. Успех
  • B
    Един си поръчал на сервитъорката "безалкохолно" Тя попитала кола или фанта ? Той отговорил: "Няма смисъл" Добър земеделец си

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

159 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1