Мога ли да сложа турбо+инерколер на трактор МТЗ 952?

• M
    могали да туря турбо от 952.4 за 952 и искам да туря интерколер
  • A
    аз съм сложил интеркулер на 952 има голям ефект и съм с чешката турбина,но интеркулерат ми е на капакат отгоре и отдолу поднего сам сложил вентилатор от бус пежо ,че е по силен за ухлаждане смуче от горе на долу и охлажда двигателат. Ефекта пада разхода на горивото,увеличава мощноста и по меко работи двигателят. Колеги ми казват,че може с по голяма турбина или с променлива гиометрия ,но за сега сам доволен и няма смисал от друга.Като се прецака тая сте пробвам .
  • C
    колеги можели някой дами каже мтз 952.2 скоя горивна помпа е по-добре да бъде с руска или с чешка с коя харче по-малко
  • M
    мога ли да туря турбо от 952.4 за 952 и искам да туря интерколер Здравей колега, според мен турбото от 952,4 и 952 са еднакви.Разликата е ,че ги има - и руски и чешки. За мен чешките са по хубави (и като цена).Ако те съветват да слагаш турбина за модел-1025,не се навивай. За интерколера-хубаво е да го имаш,но трябва да се монтира между масления и водния радиатор. Надявам се да съм ти бил полезен.....
  • D
    Здравей колега,ако слагаш турбокомпресор,слагай чешки,няма да сгрешиш,много са готини.Относно коолера,според мен няма нужда,ще се наблъска с прахоляк,отвътре и отвън, не можеш го изчисти,повярвай ми.Когато турбото е стока,не му трябва колер.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

32 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

207 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

98 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0