Търся вилка за смяна на скоростите

• D
    Колеги търся тази вилка . Вилката се слага на БУЛГАР ТК-80 ЧЕЛЕН ТОВАРАЧ . На мястото където са бързите и бавните те са премахнати и е сложена тази вилка която бута един реверс. Тоест когато реверса е напред трактора тръгва на преден ход ,а когато е назад тръгва на заден и определям скоростта с другия лост за скорости . Звънял съм из сайтовете ,но нямат точно такава.Моля ако някой има идея къде мога да намеря или да дам да ми изработят такава нека каже ,че ми трябва спешно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

Здравейте, имам John Deere 6420 и има накакъв проблем във навеса. Когато вдигна инвентара...

8 0

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

42 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

209 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

102 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

96 0