Търся вилка за смяна на скоростите

• D
    Колеги търся тази вилка . Вилката се слага на БУЛГАР ТК-80 ЧЕЛЕН ТОВАРАЧ . На мястото където са бързите и бавните те са премахнати и е сложена тази вилка която бута един реверс. Тоест когато реверса е напред трактора тръгва на преден ход ,а когато е назад тръгва на заден и определям скоростта с другия лост за скорости . Звънял съм из сайтовете ,но нямат точно такава.Моля ако някой има идея къде мога да намеря или да дам да ми изработят такава нека каже ,че ми трябва спешно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

Регистрация на АТВ

wladd: В Областна дирекция "Земеделие"

82 1
T

Проблеми с хидравликата за управление на Т150

Здравейте, Имам проблем с трактор Т150 и по конкретно с завиването. Първоначално нямаше...

144 0
P

Трактор Т25 - скоростите не включват след смяна на полуоска

Имам Трактор Т25 Владимировец. Полуоската на задната лява гума се скъса и я сменихме, но с...

94 0
Y

Загубена първоначална фактура на малогабаритен трактор 14 к.с.

Здравейте. Ще съм благодарен, ако помогнете с моя казус. Имам "Синтай 140". Загубена е п...

160 0
P

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

169 1