ПРОТЕСТИ

• L
    КОЛЕГИ,САМО СУБСИДИИТЕ ЛИ НИ ИНТЕРЕСУВАТ?\r\n НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ КАКВО СТАВА?\r\n НЕ НИ ЛИ ИНТЕРИСУВА СЛУЧВАЩОТО СЕ?
  • P
    Минимална заплата, на работа да ходи с метрото и да спи във ведомствено жилище. Това се казва да си ШЕФ на ЕРП
  • P
    ЗАЕДНО СМЕ СИЛНИ ..........
  • P
    на протеста с лозунг--;;;;;ИСКАМЕ СИ СУБСИДИЯТА ЗА МЛЯКО 20 СТ. ЗА ЛИТЪР МЛЯКО;;;;станете българи ,,родолюбци ,,събудете се....... БОЯТ НАСТАНА ,ТУПКАТ СЪРЦА НИ.......
  • V
    Отворено писмо до Левски Там под синьото, зимно небе, нейде в Балканите ,до Черно Море, виснало черно бесило над гроб, беси се български ,приказен род. Най-древен корен, от време оно- чудна история ,с "царско кресло", в робство погазени,мъчени ний, от братя предадени- "Брат -брата бий". С топуз,ятагани- под страшно тегло, нарязвани, палени-така бе, защо помъчвани, крадени деца от гърда, бяха превръщани в тежка войска. Велики будители- Дяконе ,ти за нас те обесиха- продаден с пари, Ботев в засада получи коршум, предатели българи- без вяра ,без ум. Това сме предатели -така сме си пак, така сме в сърцата си -с продажен мерак, така сме иззидани -от гняв ,алчност ,вик до чуждите варвари, до чуждият Лик. Такива сме евтини,купуват ни те, превземат ни, гаврят се с нащо сърце, а ний се спотайваме, вярваме пак, на другите Новите -не са Нови ,а МРАК, в който сме тънали наскоро ,и тъй - бързо забравяме ЗА ТУЙ -ЗА ОНУЙ, с напразни надежди "хранят" ни те, кои ще са другите -ПАК ЩЕ СА ТЕ. А нашите мили, умни деца, напускат България с сълзи на лица, потъват във Запада , там са слуги на силните варвари -за много пари. Хора подлъгани, недейте така, нека децата ви бъдат ръка, която да пише история с щит- срещу всичко МИНАЛО, срещу този Лик, който ограби България, вас, превърна ни в роби -без вик и без глас. Дяконе, толкоз си горд и велик, красив си в портретите -синеок ,бледолик, нека БЕСИЛОТО падне от нас, сбогом Другари ---до тук сме със вас., нека тез грошове -тежко тегло, с които ни мамихте ,бъдат СРЕБРО , което във блясък да светне сред нас, и ний да прогледнем - Наяве ,на Глас!
  • S
    България!!! -Обичам Страната Мразя Държавата....
  • S
    - А бе, бай Иречек, я ми кажи твоя милост леберал ли си, консерватор ли си? Май-май, че си консерва, както виждам. И аз, ако питаш, не мога да ги разбера нито едните, нито другите, ама хайде, да не им остане хатъра... Знайш, алъш-вериш е то, не е шега... Па да ти кажа ли правичката... - И едните, и другите са маскари!... Ти мене слушай, па се не бой! Маскари са до един!... Ама какво да сториш? Не се рита срещу ръжена!... Търговийка, предприятийца, процеси имам в съдилищата - не може. Не си ли с тях - спукана ти е работата! Па и мене нали ми се иска - я депутат да ме изберат, я кмет. Келепир има в тия работи. Хората пара натрупаха, ти знаеш ли? Хубаво, ама като не им клатиш шапка - дявол не може те избра! Тъй е! Аз съм врял и кипял в тия работи, че ги разбирам.... Българина отпреди сто години не ви ли е познат....
  • S
    Минимална заплата, на работа да ходи с метрото и да спи във ведомствено жилище. Това се казва да си ШЕФ на ЕРП
  • S
    Докога?!?!!!!!! Избираме нови... те пак са си същите....
  • S
    Безхаберници.... Кога са мислили за България .... Иначе използват много Гръмки фрази....
  • S
    Верно ли точно това искаме!!!
  • S
    Няма лъжа няма измама в България Всяко кило е точно 900 грама.
  • S
    "Политиката е втората най-стара професия. И мисля, че е твърде близка до първата…" Роналд Рейгън
  • S
    "Приятели мои, спътници мои, горко на народ, който е пълен с вярвания и празен откъм вяра. Горко на народ, който се облича с дреха, неизтъкана от него, яде хляб, непожънат от него, и пие вино, неизцедено от неговата собствена преса. Горко на народ, който приветства побойника като герой и смята блестящия завоевател за щедър. Горко на народ, който насън презира някоя страст, а наяве ѝ робува. Горко на народ, който издига глас само когато крачи в погребална процесия, гордее се само с руините си и се съпротивява само когато вратът му е поставен между меча и дръвника. Горко на народ, чиито държавници са лисици, философите му са фокусници, а изкуството му е изкуство на кърпежа и подражанието. Горко на народ, който посреща своя нов водач с фанфари, а го изпраща с пищялки, само за да посрещне друг отново с фанфари. Горко на народ, чиито мъдреци са онемели с годините, а силните му мъже са още в люлката. Горко на народ, разделен на части, всяка от които си въобразява, че е народ." "Пророкът" - Халил Джубран, ливански поет, писател, философ и художник /
  • D
    Хвала на този с мизерната социална пенсия дето си живурка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

121 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2894 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1630 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2653 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1936 6