АГРА-2010г

• N
    Колеги,днес научих че фирмите вносители на селскостопанска техника няма да присъстват на Агра -2010г.Нека ако някой от вас има някаква информация да я сподели тука. Надявам се и Администратора да ни даде някаква подробна информация относно фирмите участници на Аграта.
  • кажете нешто за w серията на jd.имам 2 и имам проблеми с единия.казват че трябва да сменям шаибата на климатика на 2 години апак тя е 600лв.
  • iskat 300 000 lv. za u4astieto na vsi4ki
  • N
    Колеги предлагам ви на 25 ти който желае да се срещнем в 13:00ч непосредствено след входа на панаира.
  • M
    Действително,медиите писаха,че имало споразумение някои български вносители да не участват,но природата не търпи празни пространства и ще се явят нови.Аграта все още е международно изложение,където може да се видят и договорят ценни неща,аз също ще пазарувам,а м.Май може да ида,но на шоу.
  • az otivam na agra s parite, nqmam vreme za maj mesez. Ne moga da seq i torq prez maj
  • sus sigurnost shte e interesno kakv shte stane kato ne se poqvqt @golemite@ NA AGRA. az li4no odobrqvam izlojeniqta kakto minalata godina Zaragro v stara zagora, kudeto mojeshesh da testvash i da vidish mashinite v deistvie. Suglasen sum oba4e 4e mai mesez ne e podhodqsht otkum vreme za pokupka na tehnika
  • C
    Е ще гледаме трансперанта момчета
  • абсолютно съм съгласен с казаното по-горе, че през последните години и АГРА и Добрички панаир не повишиха качеството на предлаганите услуги към изложителите ( а и към посетителите ) , а само увеличаваха цената за кв.м. Аз съм собственик на една от средните фирми в бранша и подкрепям идеята за БАТА-АГРО. Разгледах сайта, прочетох условията, но малко ме притеснява ако не ни бъде дадена възможност за участие в новото изложние по една или друга причина, а стане така че само "Големите риби" да участват. Това би било некоректно и към самите селскостопански производители Иначе... успех
  • Картел няма - целта е по-ниски разходи за изложение, и то да дава възможност за демонстрации и тест-драйв на техниката /което се планира за новото изложение от 11 до 15 Май в Ст.Загора/. АГРА и Добрич си харесаха практиката само да събират наеми без никакво подобрение през годините, даже по-зле става. Вижте тук http://bata-agro.org/
  • Получих на е-маил-а си оферта от Пловдивски панаир, за участие следващия месец на АГРА 2010 - като ако разположим на над 600 кв.м. цената пада с 60% !, което се явява около 22-23 евро/ на квадратен метър. Мисля, че фермерите ще се изсипят традиционно на панаира, изобщо не са чували за брожденията между конкурентните фирми, правещи нещо като картел...с , който искат да монополизират пазара на техника в България
  • Няа такова нещо, дават дори 10 -15 % отстъпки. http://www.fair.bg/bg/press/AGRA-2010.htm Това е от официалния сайт на Панаира.
  • Може и да се окаже едно от най-слабите изложения, но не заради кризата, а заради "компетентни" и "професионализъм" в управелнието на дружеството. И с какво компенсират високите наемни цени на щандовете и изложбените площи, може би с някое безплатно кюфте и бира. Не това е наистина некадърно управелние, откъдето и да го подхванеш. Някои хора май наистина бъркат що е УТВЪРДЕНА международна изложба, и то от повече от 15 години. Тея наистина не са уред, вместо да намалиш цените, така, че повече изложители да се включат в изложението, при което приходите ще са повече като цяло, те така отказват вече дългогодишни участници. Къде го пише това да се прочете, защото ми е интересно.
  • I
    Вярно е Ники. Основните вносители си правят собствено изложение през май в Стара Загора. Аграта дигаха цените за площ и се забравиха и затова хората се оттеглят.
  • N
    Дано си прав колега .
  • как няма да участват бе ? аз съм приготвил пари за сеялка и торачки. Не е възможно да не участват. нАВЯРНО САМО МАЛКА ЧАСТ СА СЕ ОТКАЗАЛИ. АНИМЕКСА МИ КАЗАХА ЧЕ СА ТАМ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Търся ГНП за комбайн

Търся ГНП за комбайн Нива СК5 М1. Звънях в много складове, но предлагат само за по старите...

41 0

ЕЛ вдигане на навеса и сламопресата

пресата я въртя с беларус та когато вдига коша за изхвърляне на баллата е мн трудоемко, та...

20 0

Мулчер, шредер

СлонскиЧЕП: КУР!

213 1

Проблем беларус 952

nn: Сигурно центровката не е както трябва. Бутни я по малко в ляво и в дясно и виж да ли се п...

291 2