Някой има ли упътване за торачка -Дьондер-CGS 800 литра

• P
    Колеги наскоро купих Турска торачка дьондер 800 литрова,Има лепенка с упътване за настройка на килограмите на декар но няма инструкция с колко километра в час да се кара,Ще го карам с беларус 952 и искам да наторя с 30-тина килограма на декар, ,Предполагам че има колеги с такава КОМБИНАЦИЯ от техника и опит да ми (пратят схема)или обяснят с колко или с коя скорост (1-2-3-)да карам при 540 /об,м,Благодаря предварително
  • D
    ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ Видях че става дума за нормата за торене на декар ще сам благодарен ако някои качи снимка на схемата за торачка дондер.
  • M
    Имам упътване,намери ли си вече? Станаха много масови този модел торачки и почти всяка втора вече е точно такава. Ако ти трябва все пак дай знак на тел. 0888271268 да ти го пратя по някакъв начин. Аз също карам с такава и съм страшно доволен от точността и равномерното разхвърляне.
  • P
    щом са ти малко декарите сипи примерно 20 кила за да видиш и на колко метра го хвърля и сметни на колко си я хвърлил и така а иначе питай от там дето си я купил дали нямат някой контакт от някой дето има такава
  • P
    проба грешка- проба грешка и торта е свършила с мойте 164 дк
  • P
    това ти трябва да си го регулираш зависимост и от гранулата на какво растояние я хвърля иначе аз с беларуса карам на 8-ма бърза стига да ти го позволяват обработките и вече си регулираш отварянето на принципа проба грешка

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

139 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

526 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

628 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

425 1