Цена на земята в Кнежа

• N
    Привет на всички форумци! Извинявам се, ако поствам на неправилното място, но това ми е първият пост и моля да бъдете благосклонни към мен.\r\nИскам да попитам за ориентировъчна цена на следната земя разположена в/и в близост до Кнежа.\r\n11 декара - 5-та категория\r\n32 декара - 3-та категория\r\nБлагодаря Ви предварително!
  • G
    Колеги, дайте ми съвет,може ли да ми искат за нива с размери 110/9,която действително е близо до населеното място 7000лв.Според мен,тя е широка 9м.,освен за нива за строителство мисля,че неможе да се ползва,тъй като трябва да има отстояние по 3м.от двете страни и остават 3м. в средата,а има и нещо друго,тя е под 1декар,значи аз немога да я заявя за подпомагане по СЕПП ,тъй като изискването е минимално 1декар.Коментирайте ако обичате цената.Благодаря ви предварително.
  • B
    Погледни в ''борса'' там може да намериш по-тчна информация. Аз съм от плевенския краи баша ми миналата година купи земя 3-та категория на цена от 680 лв декар. До колкото знам зависи не само от това коя категория е,а също и от това каде се намира (колко е близо до населеното място) Но в краина сметка сичко е до пазарлък.Зависи колко е на зор продавача

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта