Курсове по мярка 214 ,, Агроекологично земеделие

• Y
    Здравейте приятели искам да попитам дали ще има курсове по агроекологичноо земеделие тази година (2013) и къде мога да се запиша.... Благодаря предварително
  • C
    Важно!!! Платени курсове по "Агроекологични плащания" - 18 часови Безплатни курсове по "Агроекологични плащания" - 18 часа през месец ноември 2014г., само за регистрирани земеделски производители. За въпроси и уточнения можете да се свържете с нас: 02/832-00-56 или 0885-818-369 e-mail: [email protected] facebook: Балкански Форум за Развитие С пожелания за успешна съвместна работа! Искра Цанова директор на ЦПО към сдружение "Балкански форум за развитие"
  • C
    Платен курс по Мярка 214 " Агроекологични плащания " - 18 часа Предвид заетостта на земеделските производители курсят се провежда във две форми: - Редовна - с присъствие на занятията в офиса на сдружението / събота и неделя / - Дистанционна - с предоставяне на комплекта от документи и осъществяване на конферентна връзка за дискусия и отговор на въпроси на всеки от обучаемите в допълнително, удобно за него време Издава се СЕРТИФИКАТ, основан на лиценза на ЦПО-то за професионално обучение, който може да послужи пред ДФЗ. Цена : 100лв. Място на провеждане на курса : град София
  • P
    на 14-15 март в офиса на ФБЗ Биоселена, в Карлово, 10 часа, платен. Необходимо копие на последна диплома
  • M
    Привет! Аз също горещо се интересувам по този въпрос! направих малко проучване, но нищо актуално не намерих. аз лично се интересувам от растениевъдство (подправки и билки) и животновъдство (овцевъдство; птици) Поздрави, Мария.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Норми за варуване???

Jorkata79: Здравей колега, намери ли информация за норми на варуването тъй като и аз имам същия кисел...

2208 3

Плащане по мярка 214 за 2016 година

не разбрал: някаква информация за мярка 10 и 11

300086 167

Кога ще получим уведомителни писма по Агроекология ?

proba: Няма пари за мярката! Проектите са резюлирани, но чакат от МЗХ, да решат, ще има ли пари...

4673 13

Къде да търся центрове за задължителното обучение по Агроекология в Пловдив?

За първи път имам подадена Агроекология /2015/ и Био. Ще ме упътите ли къде да търся цент...

928 0

Казус с БИО ХЕЛАС по агроекология мярка 214

Здравейте, отглеждам 18.50 орехи Бенефициент по мярка 214 от 2012 год. имах договор със се...

2016 0