Санкции,срокове на плащания през новия програмен период 2014-2020г

• D
    Не става дума за промяна на срокове за плащане на субсидии,за санкции изобщо за законовата уредба.След това ще обвиняваме?сигурно Гжа Кунева.
  • S
    За това сме на дередже мамси джейс показват ни пари и ни заслепяват ,а за пречките никой не мисли.Едно 60% от бедите ни идват поставената тема ,но за жалост няма мнения. Извинявай, но не те разбрах.Питаш нещо? Констатираш нещо? Или просто си пишеш нещо? Задават се въпроси,за да си отговарят после! Като задавате въпроси и очаквате мнения,знаете ли конкретно какви ще бъдат санкциите в този бъдещ период? Дали ще са същите или са претърпели изменения?
  • D
    Искам мнение за изискванията иправилата,наказанията през следващия период дали трябва да се променят или да останат същите.СЕГА ДАНО МЕ РАБЕРЕТЕ.
  • A
    За това сме на дередже мамси джейс показват ни пари и ни заслепяват ,а за пречките никой не мисли.Едно 60% от бедите ни идват поставената тема ,но за жалост няма мнения. Извинявай, но не те разбрах.Питаш нещо? Констатираш нещо? Или просто си пишеш нещо?
  • D
    За това сме на дередже мамси джейс показват ни пари и ни заслепяват ,а за пречките никой не мисли.Едно 60% от бедите ни идват поставената тема ,но за жалост няма мнения.
  • P
    Neznam kak trqbva da se slu4at ne6tata,no taka nemove da se produljava kolegi.
  • D
    Законодателната уредба е перфектна така ли да разбирам мълчанието ви.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

289 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

136 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

283 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

697 0