Мандра за козе мляко

• K
    Здравейте колеги. имате ли информация къде има специализирана мандра за козе мляко или такава, която изкупува козе мляко на добра цена. Мога да осигуря около 500литра на ден собствено производство. Намирам се в региона на Павел баня, между Казанлък и Калофер.
  • П
    Здравейте имам желание да давам някъде млякото да се развивам имам 220 кози ии може би около 150 литра на ден мляко някой ако е наясно с кого мога да се свържа за да ми го изкупуват ще ви бъда много благодарен БЛЯГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
  • Х
    Бихте ли оставили телефон за района на София,желая да си закупя мляко.
  • а
    при нас козото мляко е 45 за килограм за област монтана
  • A
    Ами на този отговор следва порядъчно изказване ами след 20то число си работете боклуците
  • R
    Забавяне на плащанията няма. Овче и козе мляко се изплащат след 20-то число на следващия месец ( за месец Юни изплащаме млекатаа след 20-ти Юли). Ако това не Ви устройва, намерете друга мандра. Vacom MP Ltd. ul.Industrialna Shumen 9700 www.vacom-bg.com Skype : vacommp tel.: 00359 54 830 273 fax: 00359 54 830 274 e-mail : [email protected] [email protected] ето "УЧТИВИЯ" отговор на шуменската мандра ваком за не навремено плащане,към производител с 5-6 тона козе мляко на месец.....
  • A
    благодаря за информацията.но е така когато ти го взема прекупвач
  • M
    мандрата в Елена
  • A
    колега кой ви взема млякото по 0,70 ст. понеже в Левски има един който е прекупвач и го дава на Кондов и дава 0.55 ст за литър
  • M
    търново 0.7
  • R
    ако производителите на козе мляко се обединят и направят една мандра,тогава няма да чакаме цена от един литър мляко,а от един килограм козе сирене,а защо не и пакетирано козе мляко по рафтовете...
  • D
    В крайна сметка каква е цената на козето мляко по региони?
  • A
    И така колеги,знаете ли някаква информация но точна каква е в момента цената на козето мляко.Понеже един прекупвач се подиграва с труда ни и казва че е 0,55ст за литър.А до колкото знам Мандрата в Старо село дават в момента някаде 0,70 0,80 ст. за литър
  • M
    Няма такова нещо.1,2 е цената на овчето мляко
  • R
    за овчето 1,50лв предлагали и за козето 1,20лв и аз не можах да разбера коя мандра в кой район,дали е слух само или наистина има предлагане,но колеги кравари с над стотина крави ми се обадиха лично,че тая година за козето мляко такава щяла да бъде цената,дано да е така...
  • D
    В силистренско няма мандра дето ще дава 1.20 за козе мляко.Овчето е на тази цена.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

141 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

432 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

170 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

647 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

790 2