Съвети за стартиране на земеделие с шарен слънчоглед

• D
    Здравейте,новак съм тук във форума и в земеделието, търся съвет .Родът ни разполага със земя(до този момент не съм се занимавал с земи понеже бях извън България) сега ми се налага бързо да вляза в час с нашата мила родна картинка.Питането ми към Вас е обмислям да подпиша до договор за шарен слънчоглед.Видях ,че има много фирми,които се надпреварват да сключват предварителни споразумения с нас производителите,посъветвайте ме с кои фирми е добре да се работи и на кои трябва да внимавам- кое е важно в договорите задължително да го има.Благодаря предварително
  • S
    А защо задължително трябва да подпишеш договор с някоя фирма?Решил си,действай! Обработвай си земята,но не се обвързвай с никакви договори .Коректни или не, фирмите не ти гарантират избор.А това е най важната част в производството-свободния избор да продаваш!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Радио комуникация в тракторите

Здравейте колеги! От известно време си мечтая да си обурудвам тракторите с радио станции з...

121 0

Неприятели по люцерната - дайте съвет

elpastuh01: Сложи си електропастир и няма да имаш проблеми.

2894 4

Земя - насъждения и сеитба - въпрос

Здравейте бъдещи колеги. Въпросът ми е с какво да засадя и посея 4.5 декара земя до която...

1630 0

Измръзване на лоза

marinov55: Не се притеснявай градинарю,затова защото ще ти мине! Ако беше сътворена толкова елемента...

2653 1

Питане за подходящо растение

proba: Джанка от костилки! Виж някъде във форума обсъждахме Жив плет

1935 6