Курс за опазване компонентите на околната среда по мярка 111

• P
    Здравейте колеги. На някой предстои ли му да кара курс за опазване компонентите на околната среда по мярка 111 към мярка 112-млад фермер?
  • P
    Колеги,някой ще бъде ли на курса във Варна от 2-и Март?
  • P
    Колеги,някои от вас ще ходи ли на курса на 2 Март във Варна?
  • P
    Колеги,някои от вас ще ходи ли на курса на 2 Март във Варна?
  • L
    колега,ти кога ще го каращ. От 2-и март го има във Варна и аз днес се записах колега дай някакъв номер на организацията от Варна, че и аз трябва да карам такъв курс
  • P
    Колега,как преминава кура. Губят ли ти времето или си заслужава?
  • E
    значи в Варна ще е : )
  • P
    В Бургас сега няма такъв курс. Варна,Шумен,Смолян,Видин
  • E
    сигурно и аз на 2 ама в бургас някъде ще го караме дал сам копие от лична карта и от анкетната не зная кога точно ще е курса,не мога да разбера как ще ми платят храната и пътните пот формата на валчер или ще преведат пари
  • P
    колега,ти кога ще го каращ. От 2-и март го има във Варна и аз днес се записах
  • E
    и аз ще го карам скоро тоя курс само неми стана ясно как ще ми платят храната и пътните тели ще ми дадат пари на валчер ли ще съм ?
  • A
    Здравей колега аз изкарах курса, какво точно искаш да знаеш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

฿£⓫Ё99%____¾\**_Kala Jadu Se Bachne Ke Upay +91 98158-84889

world Famous Astrologer many Gold Medals in Jyotish Shashtri, Jyotish Acharya, Jyotish Bha...

3 0

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

195 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

141 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

29 0