Някой получавал ли е второ плащане по мярка 141 и в какви срокове?

• M
    Има ли някой колега,който е получил 2 плащане по 141,да каже колко време след подаване на заявление са превели парите
  • 2
    Аз подписах средата на декември и средата на януари ми направиха плащането !!!
  • P
    Колеги, има ли някой подписал за второ плащане в края на декември и да е получил превод или само при мен нещата зациклиха!!!
  • T
    Да има плащане
  • 2
    Има превод
  • 2
    колеги сигурно ще чакаме края на месеца .....
  • T
    И при мене мина месец ,за второ плащане и няма нищо , миналата година, на 3-тата седмица ги бяха изпратили...
  • 2
    Ами така е .....за съжаление у нас сроковете не се спазват като получиш превод пиши ......
  • P
    при мен вече мина месец....
  • 2
    Колега при мен утре става месец и аз все още не съм получила . Ти на коя дата подаде заявлението ?
  • P
    и аз чакам плащане някой получил ли е при мен вече мина месец от подаване на заявлението за второ плащане....:(
  • 2
    Да аз също работя в частна фирма на цял работен ден но си внасям осигоровките за ЗП
  • D
    ЗДРАВЕЙТЕ ,КОЛЕГИ !НЕ МИ Е ЯСНО ПРИ ОДОБРЕНИЕ ЗА МЯРКА 141 ИМАШ ЛИ ПРАВО ДА РАБОТИШ НА ЦЯЛ РАБОТЕН ДЕН?
  • 2
    Zdraveite ! Nqkoi da o4akva vtoro pla6tane po mqrka 141
  • K
    Здравейте колеги ! Чака ли някой второ плащане ?
  • E
    какви документи искат за второ плащане.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Държавна помощ за инвестиции за закупуване на съоражения за добив на мляко

Колеги някой има ли информация какво става с заявленията по проектите. кога ще има отгово...

53 0

Помощ при изготвяне на проекти

Предлагаме компетентна консултация,съдействше и изготвяне на евро проекти. При интерес мол...

232 0

Сегашната земеделска политика прави Европа необитаема

Организации на европейски учени предупредиха Европейския парламент и новоизбраната Европей...

188 0

Някой има ли идея какво се случва с подмярка 6.1 млад фермер?

dakis: Има предварителен ранкинг на сайта на дфз

853 1

Агроаптека по Еврепейска програма ??

Има ли възможност за подобно финансиране ?

778 0