Субсидии - Кога ще получим плащанията по СЕПП?

• B
    Кога ще се платят парите ни?\r\n
  • S
    Къде може да се разбере последователността на действия при разглеждане на жалбите за допустим слой? Да няма пак между МЗХ и ДФЗ
  • N
    Хора пари има системата на дфз за момента е скапана но има пари проверете си сметките аз ги получих днес
  • E
  • D
    Добрич - ДСК вече има преводи
  • E
    А тези които са подавали жалба за недопустим слой кога ще имат отговор ??? Някой знае ли?
  • I
    Справката в сайта не излиза. "Претоварена е системата..." Има преводи в банките - но парите са само за "чистите " площи. Които имат застъпване - пък било то и само с пътища, са отново под въпрос. Така, че за някои радостта не е пълна.
  • D
    И при мен не излиза справката
  • P
    В системата за индивидуална справка към ДФЗ излиза ли ви плащане Прите са по сметката но в индивидуалната справка на сайта им не се вижда, явно не са обновили информацията
  • R
    В Попово, Търговищко има парички в Райфайзенбанк. Дочакахме ги.
  • M
    и в Пловдивско има преводи !
  • S
    някой има ли пари за пасища и ливади
  • D
    И във Варна има вече преводи!!!!!!!!!!!!!
  • V
    и в перник обб има парички....колеги взехме парите хайде сега на стачка
  • T
    В системата за индивидуална справка към ДФЗ излиза ли ви плащане
  • Z
    тази сутрин получих превод на субсидийте

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

178 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

306 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

334 1
А

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

419 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

316 0