Животновъди започнаха да получават втория транш от субсидиите си

• B
    И сега отново разделението
  • F
    колеги нещо не се връзва.нямам пари в сметката.но подкрепям идеята за обединението .нека не се делим .аз отглеждам земя и животни.към кои да се прикрепя?
  • F
    Аз пък се радвам за колегите животновъди въпреки че съм зърнар. Всеки лев,измъкнат от Дянков и компания си е печалба за нашего брата и още един пирон за некадърното правителство. Дайте да не драматизираме и да не викаме дявола с приказки за разделение и пр. Какво разделение?Животните пасат трева не животновъдите.И колегите знаят че както са ги гаврили отгоре(докато ние все пак получавахме нашите субсидии)пак ще ги гаврят,защото са в ръцете на хора дето не им пука за България. Ако нещо ще правим за да оправим дереджето,който от тях си е загрижен за следващата си година ще се приседини.Ако не-действаме си по план,вместо да се заяждаме едни с други,оставяш го и продължаваш без да хабиш думи и сили. Правителството на това разчита да се ядем едни други.Да не му олесняваме живота викам.
  • D
    OBEDINENIE? A KOLKO OT NAS MOGAT DA OTIDAT NA ZLATNI PIASACI-X-L ADMIRAL
  • D
    колеги започнаха да превеждат парите на животновъдите и започнаха пак със поредните си врътки и пак със разделението няма да се делим а ще се обединяваме всички заедно в една организация за по-голям успех и да развиваме успешно и развито селско стопанство и всички сектори влизащи в главния отрасъл селско стопанство
  • M
    Никакво отстъпление, дано този път здравия ум надделее. Твърдо съм зад каузата, за обединение на всички сектори, с цел отстояване на правата на всеки един от нас. Всички сме зависими един от друг, и всеки има правото да е достоен ЗП. Край с номерата им, и залагалките им-поне от моя страна.
  • G
    дори да е така това не ни пречи да се обединим,това не е пречка мисля аз а е мотив,животновъдите може да питат ами за др. сектори в земеделието ние зависим от тях? така че действията продължават и в най скоро ще е факт
  • I
    Усетиха, че се сформира някакво обединение на интереси и си викат хайде сега да създадем напрежение м/у произвоители, за едните има - за други няма.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Долащане СЕПП кога!!!

radostinkovandzhiev@abv.bg: Платиха ги

185 0

изплащане на застъпвания

Кога ще изплатят застъпванията , тъй като няма информация, миналата година имаше превод кр...

60 0

Списъци по схемата de minimis на земеделските стопани, отглеждащи крави, юници, биволи, овце – майки и кози – майки

Здравейте, някои знае ли къде да видя списъците на земеделските стопани, имащи право по сх...

96 0

МЯРКА 11

kalinbelia: и аз това се питам, по график е за края на май началото на юни

247 1