Информация от НАЗ

• M
    Колеги днес е проведена среща с ръководството на МЗХ.\r\nНа срещата НАЗ е изразил недоволство от забавянето на субсидиите,като от МЗХ са дали вероятна дата за начало на плащанията след 15 Март.\r\n
  • M
    Колеги,Силви даде достатъчно точна информация.Следете сайта на НАЗ ,където вярвам,ще има цялата информация за евентуалният протест. Пазете се от провокации и самосиндикални действия.За сега само шествие без техника.
  • A
    Да и мисля да съм там,може протеста да няма ефект но е важно да разберат че сме единни,а може и да има ефект щом Б.Б. подсеща Дянков да развърже кисията .
  • P
    готови сме- дори днес препалихме тракторите,не са палени от декември, ок,след 18-02-2013 чакаме щом имаш насрочена дата, само ни пиши или се обади,0897756030-Милен-от Добрич
  • S
    Готви се протест! Между 18 и 22 февруари!
  • A
    Подкрепям колегата Patin. Да го затваряме докато има изложение ефекта ще е по голям според мен, но се иска не само аз и ти да отидем.
  • P
    виновника според мен е финансовото министерство а именно дянков, забавя ги защото вижда големите арендатори с по техника за милиони лева и мисли че, всички земеделци са милионери,*нямам против АРЕНДАТОРИТЕ всеки си има цена* готов съм за протест *
  • A
    колеги тез дългоочаквани и бленувани ЕВРОСУБСИДИИ са от брюксел и се съмнявам европеиците да не са ги превели НО ДА КАЖАТ СЛАДКОДУМКОВЦИТЕ къде ги пренасочиха и какво платиха с тях. за 30.12.12 на мангалите беше платено всичко от социалното що щото ще обвинят правителството в дискриминация. а спрямо нас какво е
  • P
    протест и затваряна на международния път посока кардам сме готови от регион добрич
  • J
    Един лев няма да видим преди средата на март, пък ако ще тракторите, не в София а мин. съвет да влязат. Превеждането на 25-те млн. за глава доб. беше супер хитър ход с цел от протестите да излязат "гладните" животновъди (Жилата изненадващо остана без съмишленици) и да останат само вечно алчните и богати "зърнари" със скъпите трактори и нови бентлита. Бареков пък услужливо ще ни режи .... гумите. Пропагандната машина ще се включи в мига в който запали първия трактор а ефекта от стачката ще бъде по-скоро отрицателен, като на госпожата с лука и пръстените. Очертава се трудна зима, дупе да ни е яко! Времето ще покаже колко сте загрижени за бъдещето си и вие зърно производителите. С които сме едно цяло. Ще го разберете след 10г когато ще е късно...........
  • M
    AZ SAM ZA STE CAKAM DATATA I OTIVAM NA PROTESTA
  • E
    Ще протестираме, дори и да няма полза - трябва да се плашат тия мръсници...rnrnГледайте да сме повече хора този път, за да има критична маса
  • M
    Един лев няма да видим преди средата на март, пък ако ще тракторите, не в София а мин. съвет да влязат. Превеждането на 25-те млн. за глава доб. беше супер хитър ход с цел от протестите да излязат "гладните" животновъди (Жилата изненадващо остана без съмишленици) и да останат само вечно алчните и богати "зърнари" със скъпите трактори и нови бентлита. Бареков пък услужливо ще ни режи .... гумите. Пропагандната машина ще се включи в мига в който запали първия трактор а ефекта от стачката ще бъде по-скоро отрицателен, като на госпожата с лука и пръстените. Очертава се трудна зима, дупе да ни е яко!
  • B
    Така щом си стоим вкъщи и мълчим Дянков и Найденов нека ни е..т през панталоните ДОКОГА
  • K
    Сега ще се изясни НАЗ чии интереси защитават.Аз членувам в Добричката асоциация и досега нямам информация НАЗ да имат адекватен отговор на това решение.Ако и сега нищо не направят аз прекратявам членството си и ще търся друг начин да отстоявам правата си!
  • M
    AZ SAM ZA STACKA KOGA I KADE A BANKITE STE CAKAT

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта