Проверка по кръстосано съответствие

• P
    Колеги, споделете опит - някой минал ли е проверка по кръстосано съответствие, защото ме информираха, че ще ми правят такава ? \r\n
  • B
    Имаш ли изкоренени лозя??
  • P
    Проверката не касае кандидатстването ми по мерките,а е на случаен принцип - т. нар. "проверка на място", а не е само " административна". Според мен това е проверка, във връзка с поетия от всички ни ангажимент при очертаването на площите за спазване на Законоустановени изисквания за кръстосано съответствие.
  • N
    колега,по коя мярка си бенефициент и кога ти се обадиха за проверка?И във връзка с мярката ли ти е проверката?
  • B
    Ако не си ги презаверил за 2012 отивай да ги презаверяваш, защото ДЗФ могат да те санкционират.
  • B
    БАХБ гледат дневниците за растителна защита.
  • P
    Благодаря за отговорите ! Само не разбрах БАБХ какво ще ми проверява.
  • B
    Задължително ще ти искат дневниците за растителна защитата заверени и попълнени, прочети си правилата за поддържане на земята в добро екологично състояние/поне да имаш представа какви отговори да даваш/. Ако си кавдидатствал по някоя от зелените мерки ще ти искат и други неща.
  • P
    само площите ли мерят, защато ми казаха, че ще бъде съвместна с БАБХ
  • G
    правят я чрез GPS от сателита.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Площи в добро земеделско състояние

Някой има ли вече качени парцели. Не знаем как са минали тези проверки. И дали сме изрядн...

66 0

Отглеждане на женшен в България

Ние сме южнокорейска организация, основана през 1990 година в България. Проект „Българска...

193 0

Списък с животновъди

SVB: В сайта на БАБХ - регистри, има списък на животновъдните обекти по населени места (отделно...

140 2

Балопреса

Здравейте колеги имам проблем с балопреса sipma 4010.Ако някой има такава преса моля да п...

29 0

Дезинфекция на транспортни средства

solun1: Вероятно с това с което се и пръскат складовите помещения - Нуреле, Децис и др подобни.

37 1