Проблеми на Българския фермер

• P
    колеги забелязах че има няколко добри теми но нещата се размиват в течение на коментирането по тя за това създавам тази тема . Нека в нея всеки колега да напише какво му пречи да се развива нормално и да не се чувства сигурен като бизнесмен
  • H
    преди дни прочетох за ушните марки,че ви накарали да си ги плащате.За мен това е абсурдно.На този на когото са му нужни той да ги плати.А на кого са нужни?На институцийте за да ви знаят колко бройки имате.Тогава да ги платят те на оторизираните фирми за производството и.Които оторизирани фирми са избрани,чрез подкопи пак от същите тези институций.Просто пример.
  • P
    И така аз съм пръв : 1 . трудно намирам партньори с които да търгувам , а именно не сериозно отношение и претискане от страна на прекупвачите . Поради тежкото състояние в страна клиентите който търся (животновъди) са в изключително лошо финансово състояние . 2. нужда е се от обновяване на техниката , но трудно може да се намира финансиране . 3. постоянния натиск от големите производители в региона . 4. липсата на кадърни кадри (агрономи , трактористи , конегледачи) 5. усложненото и бавно кандидатстване за евро програми

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

P

Увеличение на осигурителния доход на 2022 на ЗП

аграр философ: Целта им никога не е била да събират приходи за бюджета, а да разкарат малките от баницата...

298 1
Ц

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

397 4
D

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

875 0
C

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1758 2
A

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2403 4