Hовата ОСП

• B
    Колеги несъм юрист но ми се струва че пак ни прекараха с новата ОСП Ако някой е по информиран нека да ни каже какво ни чака
  • E
    някой информиран : (
  • E
    И аз съм объркан кандидатствах 2012 по мярка 141 за първи път нямам никакви плащания нито кандидатствания сега 2013 март ще пускам по СЕПП и смятам до края на годината да пусна биологично.Как ще се отрази това на нас ? хората от 2012-2013-2014
  • C
    МОЛЯ НЯКОЙ ДА МИ ОТГОВОРИ ИЛИ ПОНЕ ЕДИН ЖУРНАЛИСТ ДА СЕ СЕТИ ДА ПОПИТА :ОТНОСНО - референтната година за подпомагане ИМАШЕ ОТГОВОР ОТ Мария Габриел: Успяхме да заложим не само 2011 г. да бъде референтна. Предложението на ЕК беше 2011 г. да е година, в която, ако земеделки производител е активирал поне едно плащане, ще има право на плащане след 2014 г. Това , което ние успяхме да гласуваме, е този референтен период да бъде 2009-2011 година . ВЪПРОСА МИ Е : ЗЕМЕДЕЛСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ КОЙТО СА КАНДИДАТСТВАЛИ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРЕЗ 2012 г. ПОЕЛИ ПРЕЗ 2012ГОДИНА ИЛИ ЩЕ ПОЕМАТ ПРЕЗ 2013 г. - 5 ГОДИШЕН АНГАЖИМЕНТ ПО "НР1" , "НР2" или АГРОЕКОЛОГИЧНИ ПЛАЩАНИЯ , И НЕ СА КАНДИДАТСТВАЛИ ПРЕЗ 2009-2011 , КАКВО СТАВА С ТЯХ ? ЩЕ МОГАТ ЛИ ДА ПРОДЪЛЖАТ ДА ИЗПЪЛНЯВАТ АНГАЖИМЕНТА СИ ПРИ КАКВИ УСЛОВИЯ ИЛИ АНГАЖИМЕНТА ЩЕ ОТПАДНЕ 2014 ИЛИ ЩЕ ВРЪЩАТ ПАРИ - ЩЕ БЪДАТ САНКЦИОНИРАНИ .( без вина поради приетите референтни години )

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

37 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

156 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

233 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

103 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1