управление с цилиндър за тк 80

• U
    колеги искам да попитам какво ми е нужно за монтажа или някоя снимка да придобия горе долу представа за какво става на въпрос
  • M
    Варианта за монтаж на орбитрола след водния радиатор ми се вижда по-удачен. Прие нас го направихме точно преди водния радиатор, както се вижда на едни от снимките, но от микротечовете на орбитрола попадат маслени следи по радиатора и трактора гря малко през есенния сезон. Замислям се да местим орбитрола над двигателя за да се избегне проблема. Хидравличния цилиндър от кош за самоходно шаси е с идеалните размер и работен ход, доста добре се свива и е много маневрена машинката.
  • I
    Та значи от резевоара за маслото отива маслото с маркуч към малката помпа НШ10 от нея през отделен клапан ако нямаш на помпата дозатор, влиза в Р на помпата дозатор друг маркуч по който помпата НШ10 прави налягането за системата. От Т на помпата дозатор ти излиза другия аркуч през който се връща излишното масло в резевоара
  • E
    а трябва ли да има маркуч от резервоара към помпата на трактора.усещам че въпроса ми е глупав ама от схемата на кутията не се разбира нищо
  • E
    благодаря за бързия отговор колега
  • I
    P- на дозатора връзваш с помпата, а Т- с резевоара за маслото
  • E
    Колеги може ли някои от вас да даде малко разяснение как се свързват маркучите. За ляво/дясно е ясно а другите два къде се връзват.
  • U
    имам клапан на орбитрола
  • I
    Имаш ли клапан на дозатора ?
  • U
    i posledno no ne nakraq blagodarq na kolegata PETROV97 che mi dade nqkolko ideiki
  • U
    i tezi sa posledni
  • U
    eto i o6te snim4ici
  • U
    Eto nakraq kakvo izleze
  • U
    да ще кача само че в момента съм го свалил защото занесох на стругар накрайникана кормилния прът иначе имам идея за под волана имам и за след радиатора както го е направил един колега в сайта
  • L
    Unicef, ще качиш ли снимка къде си хванал орбитрола, че и аз правя едно управление и само това ми остана да наглася. Благодаря
  • T
    Хода на цилиндъра е20 сантиметра. Планката е заваряваш за моста.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

92 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

365 5

Беларус1025 105кс.

lupo_93: 40 литра,масло 90ЕР трансмисионо.

334 3

теч на масло на трактор КУБОТА 235

Колеги, става дума за трактор кубота. Проблема е: Има теч на масло, най вероятно от...

173 0

Пред избор съм между Massey ferguson 6140 и 6255

Здравейте, пред покупка на трактор с товарач съм, та въпросът ми е кой от двата трактора е...

147 0