Кандидатстване по мярка 141

• M
    nqkoi kandidatstva li po mqrka 141 lesno li e
  • Z
    zdr i az iskam da kandidatstvam po myarka 141 daite mi savet
  • G
    По таблица и си правиш сметката:www.evroprogrami.com/documents/EIE.doc. Успех.
  • A
    Здравейте колеги, и аз съм се насочил към мярка 141. Имам около 6 дка земеделска земя и още 5 под наем. Имам около 90 овощни дръвчета и с това имането ми се изчерпва. Дайте съвет как да достигна тази 1 ИЕ.
  • I
    Спокойно, ще ти се обадят. Аз бях подал март или април миналата година и подписах юли месец и август си получих първите пари. Всичко е в процес на разглеждане при различни експерти.
  • G
    колеги бихте ли споделили колко време след като подадохте документите по 141 мярка подписахте договора,защото аз вече 3-и месец откакто съм подала документите,а няма още нищо
  • I
    Да те ми направиха проекта и всичко за сега е ОК. В момента съм им занесъл документи да ми правят проект по 121 за модернизирането пак безплатно, защото като имаш одобрен проетк по 141 могат да ти направят проект и по 121. А да попитам някой дали мога плащането за тази година да го изтегля по рано и какъв е реда това да стане ако е възможно
  • G
    от областната служба по съвети за земеделието трябва да ти го направят безплатно...
  • M
    dobre lesno koi ti napravi proekta
  • I
    vsichko po proekta me tochno. iskash da kajesh che moga da si vzema parite i po rano ako sa mi neobhodimi taka li. samo trqbva da promenq datata chrez uvedomitelno pismo, no do kogo. avgust sum vzel parite. moje li chrez takova pismo da gi vzema primerno fevruari ili mart ?
  • G
    тази мярка е най-добрата . от деня на издаването на заповедта всяка година на датата си подаваш документите за второ,трето и др. плащания.Също така постоянно можеш да я променяш с едно уведомително писмо но трябва да спазваш ИЕ,както си го посочил в плана.дори да не изпълниш изискванията на 3год. не връщаш парите.
  • I
    Mnogo e lesno. Az veche imam odobren proetk i pyrvo plashtane samo neznam koga trqbva d apolucha vtoroto plashtane. Pyrvoto beshe avgust mesec i ako nqkoi znae koga i kude trqbva da podavam nqkakvi dokumenti za iskane za vtoro plashtane neka da pishe :P
  • W
    И аз мисля да кандидатствам по 141 но до колкото чух се дават рошвети за да те приямат
  • F
    do kolkoto znam v momenta myarkata e zatvorena ako gresha nyakoi dame popravi
  • G
    Аз - да. Лесно е

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

237 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

106 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

182 1