Министъра каза, че от утре париците тръгват ( 26 лв./дка. )

• S
    kolegi ministara kaza 4e ot ytre paricite tragvat
  • T
    И не само пред народното сабрание в пловдив някаде ! ! ! ! ! !
  • M
    KOGA STE SE SABIRAME NA PAVETATA V SOFIA
  • I
    ДА ОПРЕДЕЛИ КЪДЕ ДА СЕ СРЕЩНЕМ ДО КРАЯ НА СЕДМИЦАТА И ДА РЕШИМ КАК ДА ДЕЙСТВАМЕ, АКО НЕ МОЖЕМ ДА ГО НАПРАВИМ ДА ПОВИКАМЕ ГЪРЦИТЕ ДА НИ ОРГАНИЗИРАТ, ТЕ ПОНЕ ДОКАЗАХА , ЧЕ ТОВА ГО МОГАТ.
  • D
    Da mnogo pravilno dnes v Gyrciq pak zatvarqt granicite mai i na nas ni e vreme da se usetim
  • C
    Този министър си играе по ръба на ножа. Не знам защо трябва да изкараме пак тракторите и да плати за два дена . Сигурно ни проверяват дали имаме пари за нафта да заредиме машините Ако не излезнеме на улицата можеби ще са доволни че нямаме пари да заредиме тракторите и така ще са спокоини поне до изборите
  • S
    minictara kaza 4e parici nqma da ima)). na takv narod takav k-r se polaga.kato gi 4akame taka e
  • C
    Този дето го наричат министър на земеделието сутринта по нова тв каза че не е възможно да започне плащане на един път , а на два пъти Не обеща но каза че е възможно да си вземеме парите на два транша до март След кадо няколко пъти вече ни лъже няма да се учудим ако все пак ги вземеме до юли месец
  • N
    Ще чакаме аз все още нямам превод
  • T
    Kvo staa s teq pari be :D axaxaxax ...
  • D
    Те големите за тях е по добре да закъснеят така ще се освободи още земя за обработване ,а и много разходи им коства,гориво тратористи,храна.
  • C
    Обикновено ,като започне плащане има огромни заглавия, а това много скрито в текста.Как ли ще успеят до края на месеца?
  • C
    Mersi
  • C
    Къде е публикувана тази информация? P.S.Не виждам нищо на първа страница на Фермер.бг
  • M
    Най ми е интересно къде са сега асоциациите в България. Минали години имаше протести трактори по Софииските улици , а сега всеки стои и си мълчи. А дали тези големите които водеха протестите не са си получили парите а останалите да си гледат работата ?
Темата е заключена за коментари.