На каква скорост да нарам трактор ЮМЗ при пръскане?

• Z
    zdr kolegi zakypix si Tyrska praska4ka TARAL KOBRA 400L nesam praskal o6te s neq mojeli nakoi da me posavetva na koq skorost da karam imam traktor UMZ BLAGODARQ VI PREDVARITELNO
  • D
    И аз имам турска пръскачка 600л. 10м.крила,карам я с ЮМЗ с пълна газ на 3 бърза хвърля ми 18л. на декар разтвор.
  • L
    Мериш да изпръска 1 литър вода на минута от една дюза,после трябва да караш с 7 км в час и ти се получава 20 литра на декар.Караш почти на пълна газ,за да има 540 оборота на вома.
  • I
    И аз пръскам с ЮМЗ на 3-та с пълна газ, по принцип трактор в нивата се кара на пълна газ, ако караш без газ не можеш да поддържаш постоянна скорост ако терена не е идеално прав. Първо засечи пръскачката колко вода ти хвърля на декар с чиста вода, преди да сложиш препарат.
  • G
    с каква помпа е т.е има тар 60 и тар 50. с три глави ли е и с три мембрани тябва да е .Може да пръскаш на първа но ще имаш голям разход на нафта,ако пръскаш на трета без газ няма да гориш много зависи каквати е помпата?Не гледай че пръскачката е турска всичко е италианско по нея и е много добра и е много лесна за ремонт,ако имаш проблеми пиши за да ти обесня цялата и вътрешност и какво да направиш.ако е нова на 50час трябва да и смениш маслото и после яак на 100 часа РАБОТА.мАСЛОТО Е 20w50 успех ти желая
  • G
    с каква помпа е т.е има тар 60 и тар 50. с три глави ли е и с три мембрани тябва да е .Може да пръскаш на първа но ще имаш голям разход на нафта,ако пръскаш на трета без газ няма да гориш много зависи каквати е помпата?Не гледай че пръскачката е турска всичко е италианско по нея и е много добра и е много лесна за ремонт,ако имаш проблеми пиши за да ти обесня цялата и вътрешност и какво да направиш.ако е нова на 50час трябва да и смениш маслото и после яак на 100 часа РАБОТА.мАСЛОТО Е 20w50 успех ти желая

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта