ПЛОДОВИ ВИНА!?А,ЗАЩО НЕ!?

• K
    Колеги фермери,на някой да му е минавала подобна идея или вече да е експериментирал!?От ягодоплодните-малини,къпини,арония,боровинки,касис-стават чудесни,предимно десертни,вина!От малки площи от тези култури,в подходящи условия за тях,и в в планински туристически район,защо да не се окаже печеливша комбинация!?...С тая тема Ви провокирам за размисли,идеи,мнения,въпроси!
  • K
    Къпини и десертно къпиново вино!
  • H
    Аз също съм се интересувала от вино от ягоди. Човека от когато си купувахме разсад преди 17 години ни почерпи тогава с такова вино. Смятам,че може да се правят лимитирани количества за ценители и без поточни линии. За голямо производство доста трябва да се напънеш откъм засадени полета. Но не е лошо човек да помисли и почете в тази посока
  • I
    Подобна идея ми мина като бях на около 5-6 години и даже пробвах с едни шишета и къпини. Такива вина се произвеждат, както от чисти плодове, така и комбинация плодове с грозде. За да станат обаче трябва да се закупи съответната поточна линия, която ги прави. Пробвах вино от кабарне и малини и беше много добро и мислиха да га пускат на пазара за 17 лв. бутилката.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Измама с разсад ягоди

Здравейте, не знам дали това е мястото, но целя да предпазя колеги, които възнамеряват д...

1476 0

Изграждане на напоителна система за нива без ток

docata: Наистина ли няма кой да вземе отношение?

475 2

Започване на собствен бизнес с ягоди, малини, къпини, боровинки, касис...

[email protected]: Станете член на Асоциацията на малинопроизводителите и ягодоплодните

4069 1

От къде да намеря качествен разсад за малини и къпини?

dimitrinatodorova: И аз се интересувам от къпини без бодли

10278 8

Кога могат да се пръскат малините със Стомп нов?

abris1vr: И аз питам същото. Никой ли не го е правил?

2644 3