тракторните гуми на видахим

• A
    колеги някой знаели какво е качеството на видинските гуми за трактори 15.5-38 предварително благодаря
  • i tova za 400lv
  • на болгар 220 декара обработвам 12 години и има още живот в тях за мен видинките са номер едно
  • imam si 1 br vida mnogo dovolen VOLTURE na 4 god skasa platove otstrani [:slap:]
  • D
    колега вземи ги щом ти предлагат на място да ти докарат и то с гаранция.няма да сбаркаш.
  • Можем да ти ги доставим където кажеш,за повече информация на добра цена и с гаранция 0887289532
  • D
    гумите "ВИДА"ги произвеждат по италиански лиценс.имат добро цепление при полска работа.
  • a realna cena na VIDA i ot kade v Sofeto
  • D
    kupi si "VIDA"niama problem pri tiax.kara6 do kato se iznosiat.az karam s vida dve godini.
  • аз си купих турски петлас 570л на бр и съм доволен
  • пробвай с петлас,турски с лиценз на ласа. [:tractor:]
  • mnogo po dobri ot kolkoto ryskite.Ednovremenno sam zakupil 2 ryski "Voltyre" i dve vidinski rabotqt edna i sushta rabota dvete mashini .. ryskite se nacepiha po graiferite!Hodih da im pravq reklamacia i mi kazaha 4e ne sm gi bil napompal dobre, a i 2ta traktora sa sas nalqgane f gymite 2.2bar i cenata im e po priemliva!!! 400lv-vidinskite ..a ryskite-460lv.Ako jelaete po podrobna informacia 0896652191-svetlin
  • K
    И най важното ,помпи до нужните атмесвери...малко тръска но ще караш по дълго.Мое мнение и наблюдение
  • S
    andone tarsi ruski gumi imam niakolko adresa ako se interisuvasch niamasch iadove vnimavai da ne ti probutat ukrainski zaschtoto kachestvoto im e kato balgarskite
  • ЗА ТИЯ ПАРИ СА ИДЕАЛНИ,всички суперлативи които ти са наговорили за тях са леко преувеличени(нова тех.,усилени страници итн)има още какво да се желае но нали гумите са консуматив все пак,български-руски няма разлика и двете са абсолютен ташак то и за това и цената им е такава.Има една фирма МАРИКО постояно има рекламно каре във в.ФЕРМЕР НОВИЯ носи ги на място без оскапяване,незнам как ме откри аз съм на 30 км от Хасково

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

95 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

366 5

Беларус1025 105кс.

lupo_93: 40 литра,масло 90ЕР трансмисионо.

338 3

теч на масло на трактор КУБОТА 235

Колеги, става дума за трактор кубота. Проблема е: Има теч на масло, най вероятно от...

175 0

Пред избор съм между Massey ferguson 6140 и 6255

Здравейте, пред покупка на трактор с товарач съм, та въпросът ми е кой от двата трактора е...

148 0