Мнения за трактор Lamborghini R7 !

• M
    Здравейте колеги, моля за вашите отзиви във връзка с тракторите Lamborghini в диапазона 200-240 кс. Нека ако някой притежава подобен трактор да пише дали е доволен от машината и \r\nдали се справя добре при тежки почви ! Благодаря ви предварително !
  • K
    Казвам за по-малкия модел,не за R7.
  • V
    ...."Има скорости на камион МАЗ двама трябва да сменят скоростите" ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Значи,човека иска обективна информация и е редно да е така! Lamborghini R7 ,L720 и Same Iron под 190 к.с. НЯМА!!! Скоростната кутия е Т8550 и е пълен POWERSHIFT ,и там щанги и лостове НЯМА! Превключването става с бутон и палец,само от един човек,а има и авт.режим,но по принцип не го използват!Допълнителен комфорт може да се осигури от активен преден мост,но той се води опция и освен трактора,повдига и цената.Така е при повечето марки. А всички марки трактори си приличат само по едно: по търговците! Дано съм бил полезен,за повече инфо на сайтовете на фирмите!
  • K
    Чувал съм бая работи за Lamborghini R7 и се оказаха верни като се качих да се повозя на едно 65 кс ново.Не мога да опиша чувството.Бях седна на дъска до прозореца и като мине през дупка отскачах до покрива......Има скорости на камион МАЗ двама трябва да сменят скоростите.Нямам да изпадам в подробности.......само като си помисля и ме заболява кръста......
  • V
    Lamborghini R7 210 com3 -всички R7 са с мотор TCD 2013 L06 2V -EURO3 на DEUTZ, тип DCR /Deutz Common Rail/ с 2 клапана ,без EGR /тоест с вътрешен EGR/! Не знам SDFG да вграждат ИВЕКО мотори,а аз знам доста,слагат техни SLH,и немски DEUTZ!
  • K
    Двигателя в Ивеко,не е Дойц! поздрави
  • V
    ..последните модели на R7 /от 3-4 г./ са с нов тип скоростна кутия,т.е. старата кутия ,но сериозно модернизирана,мотор DEUTZ DCR/190-220 к.с./,като обобщение-държи се прилично,сервизите долу-горе чуват петлите,но тракторите се произвеждат по конкретна заявка на съответния клиент....ЗАТОВА КОГАТО ГОВОРИТЕ С ТЪРГОВЦИТЕ УТОЧНЯВАЙТЕ КОНФИГУРАЦИЯТА /НАПР. ИМА ЛИ ПРЕДЕН НАВЕС И Т.Н./ ,аналог на R7 е DEUTZ L720 и SAME IRON 210....

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

92 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

365 5

Беларус1025 105кс.

lupo_93: 40 литра,масло 90ЕР трансмисионо.

334 3

теч на масло на трактор КУБОТА 235

Колеги, става дума за трактор кубота. Проблема е: Има теч на масло, най вероятно от...

173 0

Пред избор съм между Massey ferguson 6140 и 6255

Здравейте, пред покупка на трактор с товарач съм, та въпросът ми е кой от двата трактора е...

147 0