Соя - закупуване но не ГМО

• K
    Здравейте колеги помагаите каже от каде мога да си закупя Соя ама да не е генномодефицирана Мерси ...
  • D
    Blagodarq ti za napisanoto no az iskah da pro4eta ne6o ot 4ovek deto e sql soq i ima opit v tova!!!Da kaje kak e na praktika !!!!
  • Цената е дадена на сайта горе - 65 ст. без ДДС и е много добра. Вносната соя от Ю. Америка е около 1,10-1,20 лв. Цената е висока, защото е заместител на месото в колбасите, т.е. никой не се набутва да изкупува телета по 2,70, а слага соя за левче. Правят се всякакви хранителни продукти и олио. Цените в големите страни производители от последните месеци е около 50-55 ст. за килограм. Добивите от неполивни площи винаги са били средно по 100-130 кг. от поливни двойно и нагоре. Много добри резултати дава като се отглежда лентово с царевица. Соята си иска агроном за да даде добри добиви, без специалист или достатъчен опит никой да не се мъчи. Мисля, че я комбинираха със есенно-пролетни смески като втора култура.
  • D
    Здравейте колеги дайте повече инфо за соята цени на продукцията добиви от неполивни площи ама от практиката!!!Благодаря предварително!!
  • I
    Опитна станция по соята Павликени http://www.soystation.eu/

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

НЕ КУПУВАЙТЕ СЕМЕНА ОТ ЕТ"Топлам"

Андрей: Колеги помагайте съветват с раундъп да третирам няма ли да убие разстенията

128 0

отглеждане на просо

mavropoli: Предлагам украински сорт семена просо срещу договор за изкупуване. тел.0888995959 mavrop...

985 3

Имам 4дка край село Белозем

Искам да попитам дали е възможно на тези 4те дка ,които имам да засадя тютюн и дали ще ста...

2061 0

Люцерна Кога да сея Есен или на Пролет?

Здравейте колеги за начало искам да сея 5 дка люцерна защото другите ми земи не са ограден...

935 0

Люцерна сорт, кога да сея?

andro6157: Здравейте колеги гледам че има един сорт пионер в-46 дето продават на много ниска цена няк...

1886 3