Създаване на нова земеделска партия след Нова година

• D
    колеги преди време чух че след новата година ще бъде създадена нова партия която да обединява сектора земеделие и да работи за просперитета и развитието и разрешаването на проблемите на българското земеделие и родните производители фермери кооперации и малки и средни земеделски стопанства
  • K
    Колега това което гледах е самия ужас! Дано повече хора да го гледат и да си правят изводите! Благодаря ти!
  • Z
    Създаване на нова земеделска партия след Нова година , няма проблем , пари имаме ли не !!Ако не броим кредите на нашето и на децата ни име !! Готови ли сте да се сблъскате с това : http://vbox7.com/play:9b7451d73e Едва ли !!
  • K
    Здравейте колеги.Преди няколко дни изпратих запитване до председателя на асоциацията на зърнопроизводителите в Добрич за мнението на колегите относно създаване на нова партия и дали не е време да се включим активно при избора на нов парламент.Отговор нямам и като че ли няма и да получа.От това може да се разбере колко може да разчитаме на асоциации и сдружения.Затова аз реших да подкрепя някоя от съществуващите зем.партии.Още обмислям коя но със сигурност аз и моето семейство ще гласуваме за такава партия.
  • K
  • D
    колежке то браншови организацции има ама разделени и всяка организация гледа интереса и затова отрасъл животновъдство е на ръба на фалита докато не се обедини сектора и като цяло селско то стопанство ще става все по трудно организации на овчари или овцевъди има ноа и сжб и асоциацията на животновъдите на БОИКО СИНАПОВ ама колко са сериозни не зная ако се обединим и създадем партията на производителите мисля че ще бъде по добре от сега и ще има някаква стратегия за развитие на земеделието и правила за усвояване на средствата от европа с по малко бюрокрация и по добри условия
  • D
    Колеги,къде са в момента браншовите организации?Изобщо има ли някаква организация или сдружение на животновъдите-овчари Питам съвсем сериозно,защото искам да участвам в такава
  • D
    Колеги,къде са в момента браншовите организации?Изобщо има ли някаква организация или сдружение на животновъдите-овчари
  • K
    аха разбрах еми успех с партичта аз съм за но едвали ще се намери кои да се занимава с това много време и усилия отнема -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • P
    аха разбрах , ами успех с партията аз съм за , но едва ли ще се намери кои да се занимава с това , много време и усилия отнема
  • K
    гадното тук е че като дадеш на реплика и не ти дава да пишеш под коментара който искаш а ти го дава като последна публикация затова стана така
  • K
    колега само едно не разбрах одеве беше написал друго , кое те накара да си смениш мнението толкова ряско бях писал отговор на друг колега но ми го дава все като последен коментар и затова го изтрих
  • P
    колега само едно не разбрах одеве беше написал друго , кое те накара да си смениш мнението толкова ряско
  • K
    сега колега тези новоизлюпените депутати да не би да са се занимавали преди с политика ? когато влезеш и те грабне течението всичко си идва на мястото. трябва да сме сами и нашите хора които са вътре после да работят за нас да се срещат с нас всяка седмица и да се запознават с проблемите ни и после като отиде в парламента да започва да си поставя въпросите : дядо Иван от камен връх пита ..... бай Стоян пита ..... и така .... не да си грабни чуковете и да забрави за какво е там като повечето депутати може много да са гледали и няма значение че не са се включили в дискусията ... това са бъдещи гласове ... етооо 3 хил. и колко казахте че са я гледали темата ако сам разбрал правилно де но да ви кажа че ако гласуват за нас тези хора това 1 депутат 1 птичка пролет не прави но показва че се затопля
  • P
    колеги прочетох всички мнения който сте публикували през 3 дена в отсъствието ми и в мен се формира няколко въпроса : - Някой има ли си на представа каква разправия е политиката и , че които се хване ще трябва да се откаже от дейността си в момента ? - Някой занимавал ли се е реално с политика ? - Не мислите ли че тези въпроси се решават най - лесно със сдружения и колперативи ? поздрави !!!
  • N
    Без активност, не става, за почивните дни е добре. Няма да е лесно никой не е казал. Беше лесно преди години, сега се иска повече активност и всички четат това което пишем, такаче колкото повече информация толкова по добре......

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

268 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

779 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1715 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2305 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2595 6