Научни нововъведения в земеделието

• D
    Здравейте,\r\n\r\nКазвам се Димитър Бързаков. Роден съм през 1943 г. в Добрич, тогавашен Толбухин. Завършил съм специалност \"Приложна математика и Физика\" в Софийския Университет през 1967 г. Работил съм почти 30 години като математик и програмист в областта на енергетиката и земеделието. Собственик съм на земеделски земи и кооперация за обработването им в Добруджа.\r\n\r\nПредлагам на вниманието на земеделските производители от цялата страна (стопани, фермери, собственици на кооперации, арендатори) идея за научни математически нововъведения в земеделието. С моят син сме разработили програмна система за решаване и прилагане на оптимизационни линейни задачи в зърнопроизводството или животновъдството. Реализирали сме пробни решения в няколко земеделски стопанства, главно в Добруджа. Идеята ни се радва на огромна популярност и успех. Ще ви напомня, че финансирането с европейски средства през следващия програмен период (2014 г. - 2020 г.) ще става не както досега на база на площ обработваема земя, а ще се субсидира именно използването на научни методи в земеделието - например математическо моделиране на целия процес.\r\n\r\nПри проявен интерес, моля свържете се с мен на:\r\n\r\nтелефон: 0888 954 336\r\nел. поща: [email protected]\r\n\r\nБлагодаря!
  • M
    Най-после и нещо градивно !
  • B
    Бързаков, голям майтап, плащане на математическо моделиране Я обратно в добруджа На рефернтна година по методика стопанство -
  • S
    Най-после!Наистина ще сте полезен на много от нас!
  • G
    е това е наистина интересно Дай повече информация колега, какви проблеми по-точно се адресират

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

високодобивни семена ечемик

Фермер: Сорт КАЗАНОВА на ЛимаГрейн добив 2017 регион Стара Загора 740 кг все още немога д...

1579 1

Цена на ечемик 2017г.

Куповач: 260 лева докарано на пристанище стартова цена Последсвие ще се понижи

8003 16

Посевна норма на ечемик в кг.

: Започвам да мисля че няма компетентни,което според мен не е така.

4003 4

Споделете опит при отглеждане на ечемик сорт Хенриете!

Колеги, някой сял ли е ечемик сорт Хенриете?

1921 0