Затягане главата на трактор Т150к

• I
    Здравейте Приятели искам да ви помоля да ми помогнете с начина и реда за затягане главата на т150. Ако можете и разполагате сас снимки таблици всичко което е сварзано с затягането да ми пратите или покайете от каде мога да ги намеря Благодаря Ви!!!
  • L
    Стягаш до скъсване и връщаш четвърт.
  • N
    Адаш, недей да пишеш такива глупости, ти 10мм болт ще го стегнеш ли на 17кг. или 12мм на 19кг. , нито един няма да устиска. А сега към питащия, колега виж тук http://www.ga-avto.ru/ и дано да си добре с руския. Пише и за дължината на шпилките пък и други неща ще са ти от полза. Аз го имам на книга но няма как да ти го кача. Успех
  • A
    Принципа мисля е от средата навън като затягаш с така наречения динамометричен клуч. Колкото е главата на болта/ толко килограми. Така мисля аз нека и другите колеги да кажат. На тетката глава не съм вадил. А лафа на старите текезесета метар трабичка и лашкаш докато стегне НЕ го опитвай пробвано е и после маката е МН голяма.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

24 1

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

43 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

212 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

102 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

98 0