Плуг раломекс с реголируем захват. Мнения ДА/НЕ

• A
    Такааа от заглавието стана ясно предлага ми се 4 по 28/32/36/40 това са вариянтите за промяна има \"вежди\" произведен 2011 орано мн малко по думи на продавача. Трактора за който евентуално ще го взема е Болгар с двойно. Ако имате информация колко е нов ще съм изклучително благодарен. \r\nДругия ми вариянт е да си карам сегашния еберхардт (немски пак реголируем само че реголира директно гредата) не всяко тело по отделно.
  • T
    колеги като ще говорим за висока класа да намесваме и Лемкен тогава но нали знаете че там цените вече са на мн мн друго ниво както качеството... просто Лемкен си e best of the best
  • A
    На вогелчето реглажа не е ли от 32 минимум. Мисля че ще може.
  • D
    колега вогела бива аз имам петица нон стоп е имам забележки но наи важното е че няма проблем с резервните части иначе болгара повече от 3х35 неможе да дарпа дори тои му е зор
  • A
    Добавям в списъка Vogel&Noot защотото разбрах, че отзивите не са мн добри към Бг плугове. Само че вогелчето си е 3ка.
  • A
    Веднага ще слезе 4 тяло това е най-малкия проблем. Дали моят е по добър от този е въпроса и мн се надявам с вас да се реши/ БЛАГОДАРЯ на всички отзовали се.
  • T
    значи дават го по 30 коня на тяло така че 3-ката му е идеална
  • I
    Предполагам Болгара е 80кс, но и с турбо да е не взимай такава 4ка. Това е плуг за 100-120коня.
  • T
    ми потърси дали няма заместители за лемежи и резци на белота може да пасне нещо,но поинтересувай се за Масс разпитаи да видиш че по добри от раломекс
  • A
    4 Х 35 е невъзможно дори и на 15 см дълбочина да го дърпа. ами сегашният ми е еберхард и се притеснявам от къде части? а защо раломекс нз
  • T
    4-му е голяма нищо че е с двойно 3х35 е точни плуг за него... но чак пак хубави последната година мн хора се оплакват от раломекс с тея суши тая година мн късаха....
  • M
    Незнам какви са ви почвите но 4х35 на Болгара ще му е тежък и няма да може да го тегли.Ако му махнеш последния корпус ще работи.А относно плуга здрав е незнам на каква цена ти го дават но си мисля , че ще е скъп
  • T
    ако конкретно имаш питане за цена пиши на личен ;)
  • T
    колега първо защо си решил раломекс не прави такава грешка,ако ти е малък бюджета вих си купи Масс(Унлу) мн добре оре и е на добра цена 4х35 ще ти е идеален аз си взех такъв преди 4 месеца нямал сам проблем само сам сменил резците

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

88 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

229 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

252 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

269 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2167 1